І знову весна на білім світі

Тяжкохворі жителі 14 інтернатних установ, що входять до системи опіки департаменту соціального захисту облдержадміністрації, з приходом весни потяглися на сонечко, аби поніжитись його теплим промінням.

А у керівників цих установ найбільша турбота про те, як закласти надійний запас продуктів уже на прийдешній зимовий період. Адже 2300 немічних людей повинні мати належне харчування та обслуговування в умовах обмеженого бюджетного фінансування. Виручають підсобні господарства. В області вони діють при 12 будинках-інтернатах. Тут обробляють майже 924 гектари сільськогосподарських угідь, утримують 1567 голів свиней, 426 голів великої рогатої худоби, вирощують для підопічних овочеві культури, картоплю, пшеницю для випічки хліба у власних міні-пекарнях, створюють кормову базу для тваринництва.

DSC_9963
«Маїс» багато років надає інтернатам благодійну допомогу у забезпеченні високоякісним сортовим насінням. Ось і нинішнього року кукурудзою на зерно буде засіяно 213 гектарів, на 91 – силосною кукурудзою, на 60 – кукурудзою на зелений корм. На 30 гектарах вирощуватимуть соняшник.

DSC_9985 DSC_9983 DSC_9961
Нещодавно відбулася передача інтернатним установам безкоштовного насіння. Благородну місію виконав Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс». Він наголосив, що благодійна допомога надається уже 16 років. І торкається вона не тільки насіння, а й фінансової та матеріальної підтримки цих закладів.
У відповідь Руслан Чикало, директор департаменту, сердечно подякував за велику добродійність напередодні Великодня.

DSC_0032DSC_9919  DSC_0017