Практика і стажування

    Однією з форм співпраці з навчальними закладами та залучення молоді до роботи в компанії є проведення практик і стажувань. Під час практики проходить ознайомлення керівників структурних підрозділів зі студентами-практикантами як майбутніми фахівцями, молодь знайомиться з умовами виробництва. Кращим студентам-практикантам на конкурсній основі надається можливість залишитися працювати на підприємстві. Бажаючі пройти на нашому підприємстві практику повинні надіслати анкету.

   Започаткована практика попереднього ознайомлення з підприємством шляхом організацій презентацій, екскурсій, зустрічей з колективами підрозділів. Наприклад, якщо в навчальному закладі збирається група студентів-випускників останніх курсів навчання, які бажають працювати в компанії «МАЇС», підприємство готове провести екскурсію на виробничих потужностях в місті Черкаси. У таких поїздках випускники мають можливість ближче ознайомитися з підприємством, побувати з екскурсією на кукурудзо-калібрувальному заводі, пройти співбесіди з керівництвом компанії.

  Отже, якщо Ви хочете працювати в компанії, визнаного лідера з виробництва гібридів кукурудзи, соняшника, сої як вітчизняної так і зарубіжної селекції, маєте бажання стати професіоналом у своїй справі і отримувати за свою роботу справедливу заробітну плату.

    Запрошуємо до ТОВ АПК «МАЇС»!

   Телефон: (0472) 66-17-89