Краще раз побачити

        Днями представники леськівчан – молоді і ветерани – прибули до «Маїсу». Цікавились всім, спочатку небаченими ще майже повністю автоматизованими процесами підготовки насіннєвого і товарного зерна кукурудзи, пшениці, сої. Здивовано запитували, а де ж робітники і чули: «Робота триває у чотири зміни, всі необхідні фахівці на місці.

DSC_9534

За добу виробляємо 6 тисяч посівних одиниць. Це норма висіву кукурудзи на 6 тисячах гектарів». А далі були машинний двір, поливні поля і виробничі об’єкти. У Боровиці вразили яблука із саду «Маїсу», суперхолодильник для їх зберігання, виготовлення натурального чистого яблучного соку. Наприкінці оглядин гості однозначно висловили своє захоплення побаченим.

         Василь Олексенко, колишній сільський голова Лесьок:

DSC_0348

 – Сік із яблук я уже пив раніше – ароматний, чудовий на смак. А те, що побачили на заводі, на полях у Вергунах, на холодильнику мені все сподобалося. Чому? Побачили, що підприємство вкладає кошти у новітні технології, а майбутнє за цим. Великі кошти вкладають у соціальну сферу сіл, де вони працюють. Для сільських громад, це те, що треба нині і на перспективу.

         Людмила Манько, пенсіонерка:

         – Враження прекрасні. Раніше працювала на консервному, у заготзерні. Але технології «Маїсу» в ніяке порівняння не ідуть. От якби більшим був вклад і інших українських виробників, щоб наші люди мали роботу. Дуже мені сподобалось те, що у «Маїсі» є справжній хазяїн. Знаю чигиринські села, вони, як і поля, були запущеними. І він їм дає нове життя.

         Василь Пахаренко, житель села Леськи:

         – З шостого класу працював у колишньому колгоспі «Дніпро». Знаю ціну усьому. Після головування Клименка наше господарство, одне із кращих у районі, тільки розвалювали. Жаль, що «Маїс» не прийшов до нас ще років з двадцять тому. Новітні технології, знаючі і відповідальні люди.

         Микола Котко, колишній сільський голова Червоної Слободи, проживає у Леськах:

         – Підприємства «Маїсу», які ми побачили, надзвичайно сучасні. Все вирішується в комплексі, на найвищому рівні, починаючи із підвищення родючості землі, крапельного зрошення, новітнього рослинництва і горіхівництва, переробки і реалізації вирощеного. Це захоплює. Такі технології треба запроваджувати у кожному сільськогосподарському підприємстві країни.

Отже «Маїс» відкритий для партнерів, споживачів продукції – приходьте, приїжджайте. Тут покажуть, поділяться не приховуючи.

 Для спільного блага.

DSC_0333