Кубок “Маїсу” у юних футболістів Червоної Слободи

         Керівництво агропромислової компанії «Маїс» розширило коло підтримки розвитку спорту в області. До волейболу, спортивно-туристичного та «котигорошківського» руху додали футбол. Своєрідний футбольний березіль подарували нещодавно сільським юним футболістам Черкаського району. За весняний кубок «Маїсу» змагалися команди шкіл Свидівка, Байбуз, Вергунів, Червоної Слободи, Лесьок, Геронимівки. Учасники продемонстрували як для дітей 11-13 років досить високу майстерність і злагоджену командну гру. Перемогли хлопчаки із Червоної Слободи. Їм і дістався кубок «Маїсу», медалі за друге і третє місце – Свидівка і Геронимівки.

         Всім учасникам «Маїс» подарував м’ячі і заохочувальні призи – солодощі.

         Подію коментує директор ДЮСШ Черкаського району Анатолій Жила:

- Від батьків, тренерів, дітей дякуємо керівництву «Маїсу» за підтримку сільського дитячого спорту. Приміщення сільських шкіл обмежені. А у футбол діти хочуть грати і взимку. Неважливо, хто навіть переміг у турнірі. Радість юні спортсмени відчули від можливості позмагатись, показати себе. Шарму додало місце проведення турніру. Адже про такі умови, як у спортивному комплексі ПАТ «Азот», у сільських школах району тільки мріють.  Спасибі, вийшло справжнє свято дитячого футболу.

         Заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс» Таїсія Руснак, звертаючись до учасників змагань, батьків та уболівальників зазначила:

         – Ви майбутнє України, яку ми прагнемо бачити сильною, процвітаючою. Творити такою її маєте ви.  Тому приємно, що  уже зараз гартуєте силу. І хай ці перші перемоги наснажують на більші – особисті і на благо Вітчизни. Тож дякую вашим тренерам, батькам, які долучають вас до здорового способу життя і передаю особисте вітання від Сергія Миколайовича Терещука, голови ради директорів групи компаній «Маїс». Він сам захоплюється спортом і бажає вам нових успіхів. А кубок «Маїсу» відтепер стане традиційним.DSC_0861