«МАЇС» дбає не тільки про власні інтереси

DSC_1755

DSC_2623 DSC_2612

DSC_2442-нова

На площах насіннєвої кукурудзи, особливо ретельно на імпортних гібридах, розгорнулось видалення волоті на материнських рослинах. Голова ради директорів групи компаній «МАЇС» Сергій Терещук цікавився днями якістю виконання цих робіт на ділянках гібридизації, які «МАЇС» вирощує на замовлення американської компанії «Монсанто». Спеціальна 12-ти рядна американська машина робить підріз волоті в залежності від висоти рослини. Від якісного виконання цієї надзвичайно важливої технологічної операції, акцентує Сергій Миколайович, залежить кінцевий результат нашої роботи, особливо у параметрах схожості, генетичної чистоти, енергії майбутнього насіння. Спершу ця робота здійснюється спеціальними агрегатами, а потім кожне стебло контролюють залучені і відповідно навчені працівники.

Впевнені, навіть нинішнього року, в умовах значних перепадів температур і з великою кількістю проливних дощів, всі технологічні вимоги будуть витримані. Запорукою цьому стала своєчасна посівна, яка як відомо здійснюється в чотири терміни: один посів материнських рослин і три в різні строки – батьківських. Зараз іде черговий відповідальний процес формування якості майбутніх гібридів.

Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «МАЇС»

DSC_1801

– Вже 25 років компанія «МАЇС» успішно виробляє якісне насіння гібридної кукурудзи, соняшнику, ріпаку та інших культур. Вибір напрямку спеціалізації був продиктований тодішніми обставинами в аграрному бізнесі. Продукція насінництва зарубіжних селекцій була майже недоступною для наших виробників. А площі посівів, особливо кукурудзи, як культури комплексного використання, постійно розширювались. Нині в Україні вони становлять вже чотири мільйони гектарів. І в «МАЇСІ» – це основна культура, яка об’єднує насіннєві гібриди, ділянки гібридизації та товарні посіви.

Нинішнього року виробляємо вісім гібридів своєї селекції і вісім зарубіжних компаній КОССАД Семанс, Євраліс, Лімагрейн для власної реалізації цього насіння.

Окремо надаємо послуги з вирощування і калібрування насіння на заводі таким відомим компаніям як Лімагрейн – сто відсотків виробництва в Україні,  Монсанто – 90 відсотків. Виробляємо насіння і для компанії РЖТі. Отож якість насіння «МАЇСУ» не підлягає сумнівам.

Але в дію вступає ще один вагомий аргумент. Гібриди вітчизняної селекції, які виробляє «МАЇС», дозволяють отримати якісне добротне насіння із невисокою платою за посівну одиницю. Тому у наших партнерів є вибір: можна користуватися насінням вітчизняної селекції, а можна собі дозволити гібриди зарубіжні. І при цьому мати на осінь майже однакову урожайність, вклавши у виробництво зерна значно більші затрати.

Тому «МАЇС» за прозорий і ефективний бізнес, чесний прибуток для всіх.

 

DSC_1970

DSC_1861

DSC_1876

DSC_1814