«Маїс» компанія ефективна і патріотична

Сергій Пасєка (справа)

Сергій Пасєка (справа)

Олександр Горб

Олександр Горб

Сергій Осадчий

Сергій Осадчий

Ultimate Responsive Image Slider Plugin Powered By Weblizar

     4 серпня агропромислова компанія «Маїс» за участі свого ділового партнера французької компанії «Лімагрейн Україна» провели черговий традиційний День поля. З’їхались до Черкас виробники кукурудзи з усіх куточків України, зацікавлені у вирощенні високих урожаїв цінної культури. І залишились задоволені. Як зазначив заступник генерального директора з продажів ТОВ АПК «Маїс» Сергій Пасєка на дослідних ділянках, представлена широка палітра гібридів, кожен качан виповнений. У ньому 600-800 зерен. При масі сухого зерна 300 грамів можна прогнозувати 120 центнерів товарного зерна з гектара. Із господарем погоджуються партнери, а вони в Україні представлені 16-ма областями.

    Керівник СТОВ «Земля» Софіївського району Дніпропетровської області Олександр Горб зазначив, що співпрацюють з «Маїсом» уже 6 років. І саме стільки поле радує високими урожаями кукурудзи і соняшнику.

     А Микола Скіченко із Білашок, що на Тальнівщині, оглянувши поля переконався, що вітчизняні гібриди, в тому числі створені у «Маїсі» мало чим поступаються зарубіжним. А економічна вигода відчутна, бо вони значно дешевші. Вражає калібрувальний завод, новітні технології підготовки насіння, що свідчить –«Маїс» компанія надійна.

     Про особливості цьогорічного представлення здобутків «Маїсу» генеральний директор АПК Сергій Осадчий: «Дуже вдячний компанії «Лімагрейн», яка так високо оцінила роботу наших спеціалістів. Ще якихось сім років тому ми могли тільки мріяти, щоб приїхали представники європейських компаній і визнали, що насіння «Маїсу» досягло якості світового рівня.

     І маємо підстави пропонувати себе на європейському ринку. Для цього проводимо сертифікацію нашої лабораторії. Експортна складова для нас дуже важлива, бо інфляційні процеси, курс гривні не дають можливість інвестувати у виробництво. Нам треба вийти зі своїм насінням за межі держави, щоб отримати валюту, закуповувати за неї обладнання. Інвестиційних пропозицій чимало, десь уже на 50 мільйонів. Але немає дешевих коштів, щоб їх реалізувати. У наших найближчих планах розширення поливних площ, будівництво потужного свинокомплексу, заводу з прямого віджиму яблучного соку. Але в планах не тільки розширення ринків збуту своєї продукції. Ми всебічно підтримуємо патріотичні настрої українства. А для цього прагнемо створювати додаткові робочі місця, збільшувати відрахування до бюджету і цим підвищувати життєвий рівень людей і держави. Ми компанія не тільки високотехнологічна, а й соціально спрямована. У нас діють програми допомоги дитячим садкам, школам, окремим громадянам, будуємо церкви. Для своїх спеціалістів будуємо та купуємо житло.

     Бути патріотом України – це значить міцно стояти економічно на ногах, освоїти український ринок і одночасно прагнути вийти на світовий. Для цього потрібна стабільність – економічна, політична, моральна. Ми вкладаємо значні кошти у зміцнення армії, а це кілька мільйонів гривень. Передаємо військовим техніку, спорядження, харчі, створюємо умови для психологічного розвантаження воїнів, підтримуємо підготовку прикордонників у навчальному центрі «Оршанець». Терористичні акти в Мукачево, Одесі, Харкові, розхитують мир і спокій, не дають можливість зосередитись на творенні достатку. В таких умовах складно думати про перспективу. Але попри все треба вірити у добре, переконувати людей, що воно настане. І працювати … працювати разом, щоб ця мета збулася».