МАЇС – лауреат Всеукраїнської програми «Золоті руки України»

Золоты-руки    Золоті-руки2Днями Агропромислова компанія «МАЇС» удостоєна високої нагороди – «Золоті руки України» із врученням спеціального диплома. Ця нагорода присуджується за умовами спеціально розробленої Всеукраїнської програми, її удостоюються агропідприємства, що досягли вагомого розвитку в аграрному комплексі України.

Відлік діяльності «МАЇСУ» – чверть століття. Його творцем із перших днів був випускник Уманського сільськогосподарського інституту, а нині заслужений працівник сільського господарства України, кандидат економічних наук Сергій Миколайович Терещук.

DSC_2584

Тепер «МАЇС» потужне, багатопрофільне підприємство, вирощує сільськогосподарські культури на 12 тисячах гектарів у кількох районах Черкащини. Компанією збудований найбільший в Україні за потужностями, найкращий за технологічними параметрами калібрувальний завод. Кожного року тут готують до висіву 6000 тонн насіння кукурудзи, до 2000 тонн сої найвищого ґатунку. Ним засівається кожен сьомий гектар товарної кукурудзи країни. Підприємство через представницькі центри реалізує продукцію у 18 областях України.

За ініціативи Сергія Терещука в «МАЇСІ» у Чигиринському районі закладено один із найбільших в Україні промислових садів на крапельному зрошенні. Плоди зберігаються до весни в сучасному плодосховищі на 5000 тонн. Введений в дію цех з виготовлення соків. В планах нарощування його потужностей. Розширюється також масив площ промислового горіхівництва кращих вітчизняних і зарубіжних сортів горіхів.

Колектив «МАЇСУ» в постійному пошуку, нарощує сферу виробничої діяльності – збільшуються площі зрощення, що забезпечує стабільність у насінництві, реалізуються інвестиційні проекти з виробництва молока, свинини і яловичини.

В практичній діяльності «МАЇС» співпрацює із відомими іноземними компаніями «Монсанто», «Лімагрейн», KWS та іншими. Має власний селекційний підрозділ, до Державного реєстру вже занесено десять гібридів кукурудзи компанії «МАЇС».

Минулого року за рейтингом аграрних підприємств Всеукраїнською експертною радою «МАЇС» визнано членом «Аграрної еліти України», відзначено нагородою  – «Золотим триколосом».

Колектив «МАІСУ» здійснює шефство над Центром Державної прикордонної служби України «Оршанець», обласними будинками-інтернатами для ветеранів і інвалідів, постійно надає допомогу захисникам Вітчизни, релігійним громадам, школам і дитсадкам.

Чергову високу нагороду Всеукраїнського значення «МАЇС» заслужив напруженою, творчою і ефективною працею задля зміцнення агропромислового комплексу України, утвердження миру на українській землі.