«МАЇС» – лідер у виробництві насіння кукурудзи

ЦиковПрискорене і стійке виробництво зерна є найважливішим завданням агропромислового комплексу. В успішному його розв’язанні важлива роль належить кукурудзі, як одній з найбільш врожайних культур. Валові збори зерна кукурудзи зростають за рахунок підвищення урожайності та впровадження новітніх технологій обробки ґрунту.

Агропромисловій компанії «МАЇС» в галузі насінництва вдалось успішно поєднати науку та виробництво і стати провідною в цьому напрямку.

Багато зусиль спеціалісти «МАЇСУ» доклали до впровадження новітніх розробок у виробництво, формування принципово нових зв’язків науки і практики, залучення інноваційних моделей в агрокомплекс. Завдяки реалізації новітніх технологій маїсівців Черкаська область впродовж останніх десятиліть є лідером виробництва якісного насіння кукурудзи, валового збору кукурудзи та зростання її середньої врожайності понад 75 центнерів з гектара.

Агропромисловій компанії «МАЇС» притаманний постійний пошук ефективних світових та вітчизняних технологій виробництва кукурудзи. Тут набутий практичний досвід вдало поєднали із системною селекційною роботою, створивши технічну базу для впровадження у виробництво енерго-, ресурсозаощадних, ґрунтово-захисних технологій вирощування,   створення і поширення власних гібридів кукурудзи різних груп стиглості залежно від ґрунтово-кліматичних умов.

Завдяки цій компанії вітчизняні аграрії мають змогу висівати якісне, високоврожайне насіння українського виробництва, яке не поступається зарубіжним стандартам найвищої якості.

Інститут сільського господарства степової зони НААН України вважає групу компаній «МАЇС» надійним  партнером, здатним задовольняти зростаючі потреби ринку.

Вітаємо «МАЇС»  з 25 – річчям, бажаємо  творчих успіхів і нових досягнень в галузі насінництва…

 

Учений в галузі рослинництва, доктор сільськогосподарських наук,

професор, академік НААН, заслужений агроном України Валентин Циков