«Маїс» на шляху до нового поступу

   По-родинному, тепло і затишно, у товариській атмосфері відзначили працівники агропромислової компанії «Маїс» професійне свято. Людина працею славна. Відчувалось, що кожен із присутніх серцем сприйняв цю істину. Спонукав до такого настрою голова ради директорів групи компаній «Маїс» Сергій Терещук:

   – Нам вдалося згуртувати колектив, зазначив він, де кожен працівник на своєму місці, відповідально ставиться до своєї роботи, постійно в пошуку технологічних новацій, кращих зразків організації виробництва. Отож і результати цілком логічні і вагомі. Приємно, що ця думка ґрунтується і на висновку Державного рейтингу за підсумками комплексного дослідження серед підприємств, які цього річ досягли переваг у бізнесі і виробництві якісних товарів та послуг. Словом, у нинішньому складному аграрному році здобутки «Маїсу» у насінництві, садівництві, тваринництві, інших галузях радують.

   На святі щиро вітали творців успіху. За високий професіоналізм, невичерпну активність у роботі, особистий внесок у розвиток компанії Почесними грамотами нагороджено Олександра Тулиголовця, агронома, Ларису Татаринову, бухгалтера, Олену Неділю, економіста, Юрія Курченка, водія.

  Кращими працівниками року визнано Станіслава Мельника, головного технолога департаменту садівництва, Романа Павловського, технолога калібрувального заводу.

   Всім відзначеним вручено ще й грошові премії в розмірі місячного окладу.

   Свято наснажило «маїсівців» на продуктивні трудові будні задля нових досягнень.

Ultimate Responsive Image Slider Plugin Powered By Weblizar