Мошни оновлюються

мошниЗа повідомленням сільського голови Богдана Шкарбути, планомірно здійснюється затверджена радою програма соціальних перетворень. До уже встановлених добавилась зупинка по вулиці Соборній. У центрі проведено санітарне очищення території. У сквері, біля базару, поблизу Свято-Преображенської церкви встановлені паркові лавки. Весняні суботники провели також на територіях лікарні, дитячого садка.

Про «Лісову казку» окремо. Тут уже кілька років мріяли про заміну вікон. І ось весь фасад змінився невпізнанно, відразу 22 сучасних віконних блоків із вітражами зробили будівлю і ошатною, і теплою.
Чистішим і затишнішим стало село, бо тепер сміття мешканці не виносять куди попало, його централізовано вивозить закріплений за вулицями автомобіль. За порядком на основних територіях села слідкують встановлені відеокамери.
Окрім трудових колективів, активу, працівників сільської ради й соціальних працівників усі добрі справи звершуються у селі за підтримки і безпосередньої участі спонсорів – компаній «Маїс» та «ФрауМарта», за що люди щиро вдячні їм.