Ми — перші!

DSC_2481Це не гучні слова і не власне славослів’я. Компанія «Маїс» за підсумками комплексних досліджень в числі найкращих в Україні серед підприємств, які досягли переваг у бізнесі й виробництві якісних товарів та послуг.

DSC_2458Напередодні Дня працівників сільського господарства порадували садівники і виробники соків прямого віджиму — із кращих сортів яблук, поєднаних із плодовими та овочевими компонентами. Наш успіх на міжнародному конкурсі таких соків — чотири перші місця.
І ось нова приємна звістка. Національна експертна комісія визнала агропромислову компанію «Маїс» знову кращою у Національному рейтингу якості товарів та послуг 2017 року. Високу оцінку на національному рівні здобули номіновані види продукції — насіння кукурудзи, соняшнику, сої. При цьому досягнуто найвищих показників як у якості, так і у валовому виробництві продукції. Задоволені й партнери, які засівають поля насінням «Маїсу»: мають добрі результати.
Самовіддана праця всіх членів колективу, які в умовах соціально-політичної нестабільності, війни на Сході, руйнівних кліматичних змін сіяли, плекали сходи, збирали урожай, думали про майбутнє своє, народу і держави. Тому й нагорода гідна — статус «Зірка якості».
Очільника компанії Сергія Миколайовича Терещука, як носія і провідника у виробництво найсучасніших світових ідей розвитку, нагороджено орденом «Лідер країни».
За бездоганну сумлінну працю агроному Віталію Анатолійовичу Бойку та старшому оператору насіннєвого заводу Олександру Миколайовичу Запорожцю присвоєне звання «Спеціаліст року».
Високо поцінований вклад у поступальний розвиток «Маїсу» обліково-аналітичного центру компанії. Головний бухгалтер підприємства Наталія Михайлівна Степанчук відзначена орденом «Кращому бухгалтеру».