НАЙСІК визнано найкращим в Україні

25 жовтня 2017 року,  в рамках ХХ Міжнародної виставки World Food Ukraine відбувся І Національний конкурс соків прямого віджиму. Організатором заходу виступила Асоціація «УКРСАДПРОМ».     

У конкурсі взяли участь всі відомі українські  виробники соків прямого віджиму.  Всього –  47 зразків соків.

Якість соків прямого віджиму оцінювалася закритим способом спеціальною  дегустаційною комісією за 10-ти бальною системою у шести номінаціях.

Поважна комісія не тільки оцінила якість та смакові властивості,  а й вивчила дані про обсяги виробництва за рік, технології виготовлення, документи, що підтверджують відповідність соків нормативним вимогам.

Зразки соків  торгової марки «НАЙСІК», надані компанією «Маїс» для дегустації,  були представлені в чотирьох  номінаціях:

- Сік яблучний прямого віджимуDSC_309522

- Сік яблучний прямого віджиму з плодовими компонентами                             

- Сік яблучний прямого віджиму з овочевими компонентами                             

- Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін»

Члени комісії, сертифіковані професійні дегустатори, високо оцінили  неповторний смак соків НАЙСІК, які містять лише сік екологічно чистих яблук, гарбуза, моркви, буряка, малини, ожини та груші в різних поєднаннях.

У всіх чотирьох номінаціях соки  торгової марки « НАЙСІК»  визнані переможцями      I Національного конкурсу соків прямого віджиму.

 Свідченням того, що НАЙСІК найкращий серед кращих в Україні , є дипломи за І місце, вручені  Ольгою Трофімцевою, заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Дипломи-4 Дипломи-3 Дипломи-2 Дипломи-1