Власна селекція гібридів кукурудзи

 • DSCN12962

  Селекція

  Програмою селекційних досліджень нашої компанії передбачається створення та оцінка нових самозапилених ліній кукурудзи ранньостиглої, середньоранньої, середньостиглої та середньопізньої груп стиглості та синтез на їх основі нових високопродуктивних , стійких до несприятливих умов вирощування гібридів.
  В творчій співпраці з провідним селекційним центром кукурудзи. Інститутом сільського господарства степової зони НАА України створено та внесено до Державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні ряд гібридів:
DSCN1240
 • НОВИЙ (ФАО 330),
  ДН ГАРАНТ (ФАО 200),
 • ДН БЕРЕКА (ФАО 390).
Успішно пройшли трьохрічне Державне сортовипробування гібриди
ЗДОБУТОК (ФАО 290),
ДН АНШЛАГ (ФАО 420).
Знаходяться на випробуванні гібриди         DSCN1255

МАРСЕР (ФАО 250),
МАРЛІЗ (ФАО 280),
ФЕРУМ (ФАО 180),
АРГЕНТУМ (ФАО 250),
АУРУМ (ФАО 320).

Передано на випробування 2015 року два гібриди

ТВІСТ (ФАО 270),
ПЛАТИНУМ (ФАО 340).

Також внесено до реєстру три батьківських компоненти нових гібридів.
Основна увага приділяється продуктивності гібридів, інтенсивності вологовіддачі в процесі дозрівання, толерантності до високої густоти стояння, стійкості до головних хвороб, а також до стресових факторів (посуха, жара, холод).
Для прискореного процесу створення нових ліній і цитоплазматичних чоловічих стерильних аналогів використовується зимовий розсадник в Мексиці.
З метою швидкого впровадження нових гібридів у виробництво із другого року Державного сортовипробування закладаємо первинні ланки насінництва нових гібридів.