Завод

ЗАВОД

Збудовано в 2010 році.

Потужність:

  • 700 000 п.о. кукурудзи;
  • 200 000 п.о. соняшника;
  • 10 000 тонн сої, пшениці, ячменю, ріпаку та інших зернових культур.

Все насіння кукурудзи, соняшника та сої, яке компанія «Маїс» реалізує партнерам вироблене на власному заводі.

Європейські стандарти якості продукції досягаються шляхом постійної модернізації заводу. Протягом 2013–2014 років розширено цехи сортування, обмолоту та приймального відділення, встановлено обладнання фірми KEITH Walkingfloor США. Все це сприяло збільшенню продуктивності підприємства.

На обладнанні датської фірми CIMBRIA успішно працює цех калібрування насіння кукурудзи потужністю 6–8 тонн за годину (300–400 посівних одиниць готової продукції). Встановлено сучасний фотосепаратор, який за допомогою датчиків і камер здійснює сортування за кольором, структурою, розміром, формою. Він розпізнає навіть ті незначні відмінності, що не можуть бути ідентифіковані людським оком. Жодна інша технологія в світі не має подібної якості очищення.

На завершенні калібрувального процесу підготовлене насіння потрапляє на автоматизовану пакувальну лінію «CONCETTI» продуктивністю 700 посівних одиниць за годину.

На території заводу діє 2 склади-холодильники загальною площею 2500 м3 для зберігання насіння кукурудзи в теплу пору року.

Всі етапи виробництва насіння супроводжуються контролем в лабораторії. На кожному етапі беруться зразки для досліджень. Всі технологічні процеси, які впливають на якість, проходять жорсткий контроль, аналогічний тому, який діє на підприємствах Європи. Зразки кожної партії насіння перевіряються Державною насіннєвою інспекцією у повній відповідності з державними стандартами, що дає право з впевненістю стверджувати: насіння від черкаських «маїсівців» – це якість, забезпечена технологічно і технічно, перевірена досвідом. А це запорука високого врожаю.