Назва гібриду «Здобуток» з Тальнівського району

ZDOBUTOKЗемляки засновника агропромислової компанії «Маїс» принагідно завжди повідомляють гостям Тальнівщини, що Сергій Терещук народився, навчався у їхньому селі Онопріївка.
Здобув освіту агронома і повернувся в район, де працював завідувачем відділення приміського господарства у селі Здобуток. Можливо, у ті 80-ті роки в молодого фахівця, який навчався на лишень відмінно, і зародилась ідея домінуючі світові технології запровадити в Україні. Згодом він здійснив її вже у виробництві насіння кукурудзи за українськими технологіями, що не поступаються іноземним.
Один із високоврожайних гібридів (потенціал у зерні 120-130 ц/га) селекціонери і виробничники запропонували назвати «Здобуток».
За даними американської компанії «Монсанто», яка здійснює моніторинг продажів у всіх країнах за однаковими критеріями, маїсівські гібриди за показниками схожості, генетичною чистотою, енергією в числі кращих світових параметрів. Серед популярних гібридів — «Моніка», «Платинум», «ДН Гарант», «Аттракт» і той же «Здобуток» – гібрид універсального напрямку використання, стабільний навіть у несприятливі роки.