Сергій Терещук – лицар Вітчизни

snt 016Почесного звання Сергій Миколайович удостоєний рішенням Президії ділових кіл та Науково-експертної ради програми «Лідери ХХІ століття». Нещодавно у Державній резиденції в Києві – Маріїнському палаці йому вручено орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни», іменний диплом, а також почесна іменна зброя – оригінальна лицарська шабля та нагрудний знак Лицарського Легіону України.

Високу нагороду Сергію Терещуку присуджено за підтверджену всім життям самовіддану діяльність заради розвитку, збереження і захисту української держави, створення на нових засадах потужної економіки України. Він першопроходець у центральній Україні індустріального виробництва насіння гібридної кукурудзи, соняшнику інших культур європейського класу. За його ініціативи в Черкасах збудовано найпотужніший насіннєвий завод, запроваджено новітні технології, досягнуто якості продукції світового рівня.

Нині пошук визнаного аграрника в Україні зосереджений на розвитку інтенсивного садівництва, зберігання і переробки плодів, горіхівництва, тваринництва. На підприємствах групи компаній «Маїс» працівники мають повний соціальний пакет. Щорічно до бюджетів різних рівнів спрямовується десятки мільйонів гривень.

Лицар-Вітчизни-600x450-(1)Як громадський діяч Сергій Миколайович постійно підтримує обороноздатність держави. Він обирався народним депутатом IV і VI скликань, заступником голови комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин. Автор 37 і співавтор понад 100 законопроектів щодо державної підтримки галузей, селекційної справи у тваринництві, про зерно і зернопродукти, державний земельний кадастр.

Своєю спрямованістю на пошук нових ідей запалює увесь колектив. Тих, хто мовчки погоджується з усім, безініціативних не сприймає. Він часто виїжджає за кордон для ділових зустрічей, вивчення високотехнологічних виробництв, інновацій та передових наукових розробок. Показником результативності такого стилю є те, що провідні компанії зі світовим ім’ям довіряють вирощувати та переробляти своє насіння саме «Маїсу».

Великої душі людина, щедра на благі діла. У полі його зору в першу чергу захист дитинства і поважної старості. Не шкодує коштів на придбання побутового, навчального, медичного обладнання, проведення ремонтів, забезпечує продуктами, вирощеними у «Маїсі», сприяє становленню і розвитку територіальних громад Шевченкового краю. Творець, будівничий нового – Сергій Терещук справжній лицар Вітчизни.