Постійно і в усьому підтримуємо прикордонників

IMG_8444Змагання шкільних загонів «Юні друзі прикордонників» цьогоріч пройшли на базі навчального центру Оршанець Державної прикордонної служби.

Тепло вітав учасників змагань комерційний директор ТОВ АПК «Маїс» Сергій Пасєка, який сам віддав багато сил охороні рубежів Вітчизни, а демобілізувавшись, все робить для передачі досвіду молодим прикордонникам України, організації постійного і відчутного шефства над структурними підрозділами, що базуються на Черкащині. Він відзначив команди Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Тальнівського, Черкаського районів — останніх гідно представив загін школярів із села Мошни.
У програмі змагань проходження урочистим маршем з виконанням стройової пісні, вогнева підготовка, виконання вправ стрільби з автомата Калашникова, воєнізована естафета, неповне розбирання та збирання автомата. Учням продемонстрували зразки озброєння та технічних засобів для охорони кордонів.
Загалом у змаганнях взяли участь 23 команди, що свідчить про масовість руху юних прикордонників в області. «Патріотичний дух учнівської молоді надзвичайно важливий вже сьогодні, коли ворог віроломно порушив українські кордони в Криму, на Донбасі. А головне нинішня молодь – наше завтра», заявив Валентин Сухомлин, заступник начальника навчального центру.
Він зазначив, що з компанією «Маїс» навчальний центр спів­працює уже понад 20 років і вона завжди відгукується на потреби прикордонників. Торік допомогли перекрити дах складів для озброєнь. Завжди відчутна підтримка в організації харчування прикордонників, зокрема постачання овочів і смачних яблук.