Представників китайського бізнесу зацікавили наші напрацювання

Олександр Самойленко, заступник генерального директора агропромислової компанії «Маїс»:

Днями делегація у складі восьми представників китайського бізнесу ознайомилась із виробничими можливостями «Маїсу» для налагодження співпраці. В основному це керівники потужних компаній.

Коло їх інтересів в Україні — оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування. Їхня торгова мережа налічує понад 15 тисяч підприємств. Пан Сі Інгфанг представляв інтереси економічного розвитку сільських територій провінції Ляонін Монгольського автономного округу Китаю.

У «Маїсі» представницьку делегацію цікавили виробництво продукції, техніка, що використовується для цього. Для гостей важливим було питання можливостей нашої агропромислової компанії щодо експорту продукції в Китай. Особливою увагою стало вирощування горіхів. Раніше Китай експортував цей цінний продукт, але зі збільшенням населення, ростом економіки і добробуту змушений імпортувати його.

У зв’язку із великим попитом на цей якісний продукт представники китайської делегації заявили, що їхня держава готова закупляти весь горіх, що виробляється в Україні.

viber-imageDSC_12021

DSC_1260

Тема обсягів і технологій виробництва горіхів у «Маїсі» стала найважливішою для гостей. Вони відвідали наш технологічний центр горіхоплідних культур у Вергунах. Тут ознайомились із вирощуванням саджанців грецького горіха, оглянули демонстраційний полігон горіхових насаджень у Гуляйгородку. Масштаби проведення, комплексний підхід до організації виробництва горіхів у «Маїсі» дістали високу оцінку.

DSC_1332 DSC_1298

Зацікавили представників китайського бізнесу і соки торгової марки «Найсік». Виготовлені із якісної власної сировини прямим віджимом, вони надзвичайно смачні і приємні — зазначили гості. Ними висловлено побажання нарощувати обсяги нашого корисного продукту у найближчий період. Для нас надійний ринок збуту міг би стимулювати виробництво соків, розширювати сировинну базу.

Важливим підсумком зустрічі є те, що діловий контакт із представниками бізнесової еліти Китаю відбувся, що визначені пріоритети плідної співпраці на майбутнє.