Жiнка — джерело життя на Землi

Жiнка —  джерело життя  на Землi

Кого з чоловіків не проймають трепетно-радісні почуття

у дні віншування прекрасної половини людства — жінок.

І з тайників душі ми виплескуємо

найтепліші слова нашим мамам, бабусям, коханим.

Вони те магічне джерело творення,

любові й ніжності, що робить нас людьми.

Тисячоліттями жінки — Богині небесні й земні — вели нас до кращого життя.

Вони і тепер надихають і творять у всіх сферах суспільства.

Тому для більшості українців це свято всенародне.

Тож бажаю жінкам Черкащини весняного пробудження і яскравого розквіту,

щасливої долі і нев’янучої вроди, позитивних емоцій і душевного комфорту,

миру і мудрого поступу в усьому.

З шаною і любов’ю Сергій Терещук

pexels-photo-529927

З Новим Роком та Рiздвом Христовим!

З Новим Роком  та Рiздвом Христовим!

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – пора змін, щасливих посмішок і задумів на майбутнє.

Хай 2018 рік буде багатим на креативні ідеї, можливості підкорення нових вершин, втілення сміливих починань.

Гармонії та любові у Ваших родинах! Миру, добра й свободи нашій Україні!

Віри, натхнення і сил нам з Вами!

З повагою колектив компанії “Маїс”

НР листівка 18 1 стор

Новорічна зустріч «Під знаком «Меркурій 2017»

Новорічна зустріч «Під знаком «Меркурій 2017»

НАЙСИК-постер_6х3_НРАгропромислова компанія «Маїс», вийшовши на лідерські позиції в Україні з виробництва і реалізації насіння власних гібридів кукурудзи, інших культур, продукції садівництва і горіхівництва, спрямовує свої зусилля на розширення горизонтів співпраці не тільки з вітчизняними, а й зарубіжними партнерами. Налагодженню ділових контактів, нових бізнес-комунікацій, створенню позитивного іміджу компанії сприяє членство і активна робота в Черкаській торгово-промисловій палаті.

Генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» напередодні нового 2018 року взяв участь і виступив перед членами інтеграційної зустрічі керівників провідних підприємств Черкащини. Він поінформував про здобутки «Маїсу», поділився концептуальним баченням перспектив розвитку, запросив почастуватись різновидами соків «Найсік». У році, що відходить, неповторного смаку продукти відразу у чотирьох номінаціях визнано переможцями Національного конкурсу соків прямого віджиму. Йдеться про чисто яблучного ґатунку, з плодовими, овочевими компонентами, багатокомпонентний типу «Мультивітамін». Учасники передноворічної зустрічі із задоволенням продегустували і підтвердили високу якість вітамінної продукції «Маїсу».

Загалом Черкаська торгово-промислова палата робить добру справу, даючи можливість в експозиціях центру ознайомитись із найкращими виробами підприємств області, а їхнім керівникам отримати ґрунтовні консультації з питань сертифікації, митного оформлення, експертизи, зовнішньоекономічної діяльності. Безумовно, захід дасть потужні імпульси творчому пошуку щодо створення і виробництва нової черкаської продукції на рівні світових зразків.

Ще ближче до партнера, або новий етап розвитку ТОВ АПК «Маїс»

Ще ближче до партнера, або новий етап розвитку ТОВ АПК «Маїс»

viber-image1Під час міжнародної виставки «АгроКомлекс – 2017» біля стенду групи компаній «Маїс» було не проштовхнутися: лише за перші години другого дня заходу її фахівці провели  близько сотні зустрічей із потенційними, новими та постійними партнерами. І це не дивно, враховуючи, що за 26 років присутності на ринку ТОВ «Агропромислова компанія «Маїс» здобула репутацію сумлінного виробника продуктивних гібридів кукурудзи та соняшнику власної селекції, а також насіннєвого матеріалу для світових лідерів насінництва. Зараз в умовах збільшення виробничих обсягів компанія «Маїс» анонсувала зміни діяльності з тим, аби стати ще ближчою до своїх партнерів.

ТЕРЕЩУК основнаЗосередження на якості

«Ключовий принцип сучасного бізнесу базується на розділенні напрямків діяльності: хтось виробляє продукцію, хтось її перевозить, хтось продає – це ефективна практика, адже досягти успіху в усіх сферах неможливо, – зазначає голова ради директорів ТОВ АПК «Маїс» Сергій Терещук. –  За цим принципом розвиваються всі світові компанії, і ми не є винятком. Починаючи з поточного року, «Маїс» відмовився від прямих продажів продукції, тепер наше насіння  пропонується на ринку виключно офіційними дистриб’юторами, а ми натомість маємо змогу більше приділяти уваги та ресурсів удосконаленню якості виробництва та розвитку власної селекції”.

Причини такого рішення вагомі, адже: «Щороку кількість наших партнерів збільшується на 10-20%. Зростають продажі, а з ними й виробничі обсяги. З нашого заводу в м. Черкаси кожного року одного високоякісного насіння гібридів кукурудзи виходить понад 600 тис. посівних одиниць  – більші обсяги в Україні не виробляє ніхто, – пояснює Сергій Терещук. – При цьому не забуваємо, що сільське господарство має свою специфіку. Тут замало просто дати рекламу: менеджер має приїхати до господаря, детально розповісти про продукти та допомогти обрати оптимальний варіант… Тому і постало питання про залучення потужних дистриб’юторів, працівники яких можуть це забезпечити».

Звичайно, що «Маїс» висуває серйозні вимоги до дилерських компаній. І це далеко не тільки розгалужена всією Україною мережа представництв.

«Професіоналізм – це найбільша вимога до дистриб’юторів. Дуже важливо, щоб працівники таких компаній були кваліфікованими та досвідченими фахівцями, які постійно, з року в рік, підтримують контакт зі своїми клієнтами, – наголошує голова ради директорів компанії «Маїс». – Менеджери, як сімейні лікарі, повинні добре знати виробничу історію, польові умови та вимоги господарства. Це дозволить їм підібрати оптимальні продукт і технологію, завдяки якій гібрид зможе якнайкраще розкрити свій потенціал у тих чи інших умовах».

На сьогодні продукція «Маїсу» реалізується через таких офіційних дистриб’юторів: «Основним нашим партнером є ТОВ «АгроАрена» – молода компанія, яка динамічно розвивається, з дуже гарним колективом молодих, але компетентних фахівців. Водночас, нашими добрими партнерами, з якими ми працюємо не перший рік, є ТОВ «Спектр-Агро», ТОВ «УкрАгроКом» та інші. Крім того, зараз тривають перемовини з ТОВ «Імперія Агро»  – компанією професіоналів з розгалуженою мережею представництв», – перераховує Сергій Терещук.

DSC_41651Плекаючи високий професіоналізм

Досягненню високого рівня на ринку значно посприяла висока кваліфікація персоналу ТОВ АПК «Маїс»

«Наш колектив – це професіонали своєї справи, багато з яких успішно пройшли  навчання експертів Limagrain, Monsanto – світових компаній, гібриди яких ми виробляємо на своїх потужностях, – звертає увагу заступник генерального директора з продажів Сергій Пасєка. – Але для підтримки належного рівня, особливо в умовах сьогодення, одного лише досвіду замало. Тому чималі зусилля ми спрямовуємо на постійне підвищення рівня кваліфікації наших співробітників. Так, наприкінці робочого дня у кожного з них є година для самоосвіти, під час якої вони вчаться новим методам виробництва культур, переймають закордонний досвід …- матеріалів для вивчення безліч. Разом із тим, вони часто беруть участь у галузевих конференціях і семінарах».

Цей підхід маїсівці зберегли і відносно працівників дистриб’юторських компаній.

«Ми проводимо навчання для менеджерів-консультантів наших дистриб’юторів. Тематика різна: від висіву, догляду та збирання батьківських ліній гібридів на наших полях до технологічних процесів на заводі; від характерних особливостей кожного гібриду, до нововведень у технологіях вирощування… – наголошує Сергій Пасєка. – Так, наприклад, нещодавно ми провели такі навчання з 15-ма топ-менеджерами  «УкрАгроКому», а потім – і тренінги для 75 регіональних працівників «АгроАрени».

Основа успіху

Та все вище згадане було б не можливим і немало б жодного сенсу без потужної лінійки кукурудзи, яка налічує 25 гібридів зернового та силосного напрямку виробництва з ФАО від 180 до 420 для всіх кліматичних зон України.

DSC_5264Ранньостигле страхування

«В минулі роки ранньостиглі гібриди не користувались особливо великим попитом серед аграріїв, адже дають дещо меншу врожайність, ніж середньоранні гібриди, – каже керівник відділу продажів компанії «Маїс» Іван Дудник. – Сьогодні ситуація змінюється, адже цього непростого року гібриди з ФАО 200 і 220 сформували подекуди вдвічі більшу врожайність, ніж із ФАО вище 250».

До таких, зокрема, належать Ферум (ФАО 180) та ДН Гарант (ФАО 200), які можна висівати вже за температури ґрунту  8˚ С на глибині загортання. Ферум, гібрид зернового напрямку використання, формує 14-16 рядів насіння масою тисячі 270-280 г і здатний забезпечити врожайність на рівні 10-11 т/га. ДН Гарант, придатний як для зернового, так і для силосного напрямку, формує 12-14 рядів зерна з масою тисячі 290-310 г і може забезпечити 11,5-12 т/га.

«Обидва гібриди визначаються сильною посухостійкістю, завдяки якій в умовах цього року вони забезпечили господарствам врожайність на рівні та 9.0-10.0 т/га в заліковій вазі відповідно, – відзначає Іван Дудник. – Більше того, ці гібриди мають гарну вологовіддачу, але є один вагомий нюанс. Часто господарі намагаються висіяти їх якомога пізніше – це істотна помилка, через яку плато скидання вологи цих гібридів затягується до вересня – жовтня. Важливо пам’ятати: саме завдяки ранньому висіву збирати їх можна вже наприкінці серпня, і вологість при цьому буде на 8-9% меншою, ніж за пізнього посіву».

Загалом, за словами Івана Дудника, ранньостиглі гібриди забезпечили високу врожайність навіть в східних та південно-східних регіонах, де кліматичні умови були особливо несприятливі для кукурудзи. Наприклад, на сході Харківській обл. вони в середньому дали 48 ц/га, коли середня врожайність інших гібридів у регіоні не перевищувала 35 ц/га, та 50 ц/га в Дніпропетровській у порівнянні з середньою врожайністю в області 40 ц/га.

«Цьогоріч ті господарства, які підходять творчо до справи, відвели під ранньостиглу групу 10-15% загальних площ, що дозволило їм перекрити затратну частину гібридів із вищим ФАО», – додає експерт.

Середньоранні здобутки

У середньоранній групі, за словами Івана Дудника, добре себе показали гібриди Марсер (ФАО 250, зерновий, 16-18 рядів насіння масою тисячі 270-285 г, потенціал 12 -12,5 т/га), Твіст (ФАО 270, зерновий, 16-18 рядів насіння масою тисячі 290-300 г, потенціал 11,5-13 т/га) та Здобуток (ФАО 290, зерновий і силосний, 14-16 рядів насіння масою тисячі 250-270 г, потенціал 12-13 т/га). Гібриди мають гарну здатність утримувати та економно зберігати вологу протягом вегетаційного періоду, а також характеризуються високим рівнем ремонтантності. Вказані риси посприяли тому, що умовах цього року вони дали 8,5-10,5 т/га відповідно. І при цьому завдяки швидкій вологовіддачі зекономили господарям кошти на досушування.

«Хочу відмітити, що цього сезону, коли кукурудза на полях стояла у фазі 4-6 листків, вдарили морози гібриди ДН Гарант, Здобуток і Марсер показали неабияку стресостійкість в господарствах. Якщо поруч гібриди пересівали, бо була пошкоджена точка росту, то наші витримали морози і завдяки гарній ремонтантності вже за тиждень залікували пошкодження й розвивались далі. Господарства, які їх сіяли лишилися з урожаєм, не втративши при цьому зайвої копійки», – відзначає Іван Дудник.

Середньостигла впевненість

Попри складні погодні умови, середньостиглі гібриди «Маїсу» також показали гарні результати в регіонах. Зокрема, Аурум (ФАО 320, зерновий і силосний напрямки, 16 рядів насіння масою тисячі 290-310 г та потенціалом 14-15 т/га), Новий (ФАО 330, зерновий і силосний напрямки, 14-16 рядів насіння масою тисячі 290-310 г та потенціалом 14-15 т/га), Платинум (ФАО 340), зерновий, 16-18 рядів насіння масою тисячі 295-320 г та потенціалом 15-16 т/га), а також ДН Аншлаг (ФАО 420, зерновий і силосний напрямки, 16 рядів насіння масою тисячі 320-330 г та потенціалом 15-16 т/га), які забезпечили в господарствах Вінничини врожайність на рівні 13,0 т/га.

«Платинум прийшов на заміну старому, але дуже популярному гібриду Моніка. Обираючи новинку, аграрій отримує таку саму врожайність, але з гарантовано на 2-3% нижчою вологістю.Через погодні умови низка господарств Київщини вагалась: перекультивувовати посіви гібриду Новий чи залишати. Ті, хто залишив, – мав врожай без додаткових витрат, адже Новий продемонстрував високу холодостійкість. В південніших регіонах свою репутацію підтвердили Аурум і ДН Аншлаг. Коли на сусідніх полях вся кукурудза висохла, а гібриди Аурум і ДН Аншлаг стоять зеленими – це додає впевненості сільгоспвиробникам. Знають: завдяки дуже високій посухостійкості ці гібриди навіть у складних умовах гарантовано дадуть урожай».

Дмитро СірийАгроКомлекс – 2017

Ми — перші!

Ми — перші!

DSC_2481Це не гучні слова і не власне славослів’я. Компанія «Маїс» за підсумками комплексних досліджень в числі найкращих в Україні серед підприємств, які досягли переваг у бізнесі й виробництві якісних товарів та послуг.

DSC_2458Напередодні Дня працівників сільського господарства порадували садівники і виробники соків прямого віджиму — із кращих сортів яблук, поєднаних із плодовими та овочевими компонентами. Наш успіх на міжнародному конкурсі таких соків — чотири перші місця.
І ось нова приємна звістка. Національна експертна комісія визнала агропромислову компанію «Маїс» знову кращою у Національному рейтингу якості товарів та послуг 2017 року. Високу оцінку на національному рівні здобули номіновані види продукції — насіння кукурудзи, соняшнику, сої. При цьому досягнуто найвищих показників як у якості, так і у валовому виробництві продукції. Задоволені й партнери, які засівають поля насінням «Маїсу»: мають добрі результати.
Самовіддана праця всіх членів колективу, які в умовах соціально-політичної нестабільності, війни на Сході, руйнівних кліматичних змін сіяли, плекали сходи, збирали урожай, думали про майбутнє своє, народу і держави. Тому й нагорода гідна — статус «Зірка якості».
Очільника компанії Сергія Миколайовича Терещука, як носія і провідника у виробництво найсучасніших світових ідей розвитку, нагороджено орденом «Лідер країни».
За бездоганну сумлінну працю агроному Віталію Анатолійовичу Бойку та старшому оператору насіннєвого заводу Олександру Миколайовичу Запорожцю присвоєне звання «Спеціаліст року».
Високо поцінований вклад у поступальний розвиток «Маїсу» обліково-аналітичного центру компанії. Головний бухгалтер підприємства Наталія Михайлівна Степанчук відзначена орденом «Кращому бухгалтеру».