Вітаємо із Днем захисника України!

Вітаємо із Днем захисника України!

maisВітчизна і рідна мати — найсвятіші символи для українців. Так було віками, так діємо і сьогодні. Вони об’єднують нас, громадян, усе суспільство у часи випробувань для незалежної України.
У день свята ми засвідчуємо свою глибоку повагу та вдячність воїнам Збройних сил України. Вони зупинили ворога, вони обороняють нас вдень і вночі, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, навіть, життя. Честь їм і слава!
Щиро вітаю всіх причетних до високої місії захисників нашого народу і країни. Вірю — вистоїмо, здолаємо всі труднощі, Україна була і буде навіки!

Преміальний захист насіння кукурудзи ТМ МАIS

Преміальний захист насіння кукурудзи ТМ МАIS

ФБ руклама Вайбранс
Відтепер насіння MAIS максимально захищене з Вайбранс
Ми турбуємось про майбутні результати партнерів, котрі віддають перевагу насінню ТМ “MAIS”, тому постійно удосконалюємо технології виробництва та захисту нашої продукції.
Раді бути єдиними, хто пропонує вітчизняне насіння з найвищим ступенем захисту від шкідників та хвороб.

Використання протруйника Вайбранс забезпечує на ранніх стадіях розвитку:
– надійний захист від сажкових хвороб
– формування потужної кореневої системи

Будь впевнений в здоров’ї майбутнього урожаю з надійно захищеним насінням ТМ MAIS

ІнтерАГРО 2018

ІнтерАГРО 2018

ІнерагроКомпанія МАЇС вже традиційно запрошує партнерів та друзів зустрітись на осінній МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ІнтерАГРО в Києві

Ми будемо раді вітати Вас на стенді компанії та за філіжанкою кави розповісти про поповнення в нашій лінійці гібридів, напрацювання в удосконаленні якості насіння MAIS, нові засоби захисту насінини, а також поділитись новинками ефективних технологій вирощування кукурудзи на зерно.
До зустрічі 30.10 – 1.11 у Міжнародному Виставковому Центрі
на Броварському проспекті
НАШ СТЕНД: 1А112 (пав. 1, на вході А)

СЕКРЕТИ ВИСОКИХ УРОЖАЇВ ДЛЯ ВСІХ

СЕКРЕТИ ВИСОКИХ УРОЖАЇВ ДЛЯ ВСІХ

DSC_5985Бізнес – захід NaPoli. Agribusiness Day, організатором якого стала агропромислова компанія «Маїс», відбувся 12 вересня в місті Черкаси. До проведення форуму долучилися, компанії Лімагрейн, АгроАрена, Укравіт, РАЖТ Семанс, Сингента, АДАМА, Самміт Агро, ТОВ «Європейські аграрні традиції», Ківонь, Астра, Агроальянс та інші.

NaPoli. Agribusiness Day покликав представників агробізнесу, науки, владних структур для пошуку нових ідей, обміну досвідом, налагодження ділових контактів.
Вперше на маїсівському полі зібралися аграрії всіх областей України та країн Європи. Загалом на захід завітало майже 500 гостей. Їх вразила масштабність, насиченість і новизна демонстраційних майданчиків. Учасники мали можливість ознайомитися з лінійками гібридів кукурудзи MAIS та LG, відвідати найсучасніший насіннєвий завод компанії, дізнатися яким чином забезпечується якість насіння, проконсультуватися з фахівцями, науковцями, почути відповіді на свої питання. Гостям презентували засоби захисту рослин та добрив, сучасну експозицію потужної сільськогосподарської техніки. У ході панельних дискусій аграрії та учасники агробізнесу жваво обговорювали нагальні питання, ділилися практичним досвідом.
Приємним сюрпризом стало нагородження партнерів корпоративними відзнаками від компанії «Маїс», розіграш призів від співорганізаторів заходу та незабутня, яскрава шоу – програма.
DSC_5926
DSC_6000DSC_6311DSC_6454DSC_6219DSC_6222DSC_6470DSC_6562DSC_6571DSC_6851DSC_6870DSC_7043

НАЙСІК підтримав забіг у вишиванках в Києві

НАЙСІК підтримав забіг у вишиванках в Києві

24 серпня 2018 року в Києві відбувся Забіг у вишиванках, приурочений до 27 річниці Незалежності України. Наймолодші учасники забігу отримали спеціальні подарунки від компанії «АПК «МАЇС» – соки прямого віджиму «Найсік».20180824_09425720180824_09385420180824_094435

20180824_094611