Що принесе нам рік прийдешній

Що принесе нам  рік прийдешній

ТЕРЕЩУК основнаСергій Терещук:
Різдво Христове — дивовижна пора. Світ немов народжується знову, набирається сили і енергії. Таке чародійство відбувається і з людьми. Оглядаємо подумки рік, що минув, зважуємо що вдалося, а що й не зовсім, з’ясовуємо причини. І тоді народжуються нові задуми і плани.

Цінуймо зроблене
Практично всі виробничі підрозділи, трудові колективи попрацювали торік продуктивно. Порадували урожаї насіння гібридів і товарної кукурудзи, соняшнику, сої. У садівництві зібрали найбільший за час існування саду урожай яблук. Заклали нові горіховий і маточно-живцеві сади у Вергунах.
Справжні прориви здійснили у тваринництві. Два наші господарства — СТОВ «Колос» і «Красносільське» визнані у державі племінними репродукторами з розведення м’ясної породи абердин-ангусів. У ТДВ «Русь» формується високопродуктивне молочне стадо корів із чистопородних чорнорябих голштинів. На свинофермі тут відгодовують 1000 голів синей м’ясної породи. Новітнім обладнанням, складськими приміщеннями поповнився насіннєвий завод, продукція якого визнана однією з кращих в Україні і зарубіжними партнерами.

Горизонти зростання
У нас вони послідовні і логічні, будуються на випробуваних світових інноваційних технологіях, високопродуктивній техніці. Одночасно із підвищенням родючості грунтів, вдосконаленням їх обробітку на рівні європейських стандартів будемо нарощувати площі поливних земель.
Нині на планеті зрошується майже 300 мільйонів гектарів (18 відсотків загальної площі ріллі), на яких виробляється 40 відсотків обсягу сільгосппродукції. За статистичними даними, у США зрошують 5,5 відсотка орних земель, у Франції – близько 5, а в Україні лише 1,5 відсотка. У «Маїсі» за останній рік введено в дію зрошення на площі майже 1100 гектарів. Загалом поливні землі становлять вже 4 тисячі гектарів (40 відсотків). Наступного року плануємо довести ці обсяги до 6 тисяч гектарів, побудувати чотири насосні станції, прокласти 45 тисяч метрів трубопроводів, закупити 25 дощувальних машин. Ставимо за мету поступово досягти, аби кожен гектар ріллі працював на поливі.

У нас багато планів у тваринництві
З весни в Гельмязеві розпочнемо будівництво найсучаснішого європейського молочного комплексу. Тут доїння корів вестимуть на каруселі, автоматично, за кілька хвилин. Молока людська рука не торкатиметься.
Продовжимо формування молочного поголів’я ангусів. Для цього кількість корів у Вергунах виведемо на 350, у Красносіллі — на 150 голів. Це буде племінне ядро, приплід якого — телиць і нетелів —продаватимемо по всій Україні.
У зв’язку з агресивними діями Росії нам доведеться відмовитись від реалізації биків морськими шляхами і зосередитись на власному виробництві м’яса. Відповідну базу для цього вже готуємо.
Загалом свою перспективу вбачаємо в тому, щоб зосередитись на виготовленні якісної продукції із власної сировини. Йдеться про переробку яблук на чипси, пюре, сидр, виготовлення картоплі фрі, крохмалю тощо.

Про людей
У нас сформувались творчі колективи, в яких працюють всебічно підготовлені, відповідальні фахівці, наполегливі, мислячі, озброєні креативними ідеями, здатні на втілення сміливих починань. Пишаюсь ними. З нагоди новорічних і різдвяних свят бажаю кожному реалізувати свої обдарування, відчути радість творення, гармонії та злагоди у їхніх родинах. А всім нам разом мирного і щедрого прийдешнього Нового року.

З Новим 2019 роком!

З Новим 2019 роком!

2019 Happy New Year background. Seasonal greeting card template.Новорічні свята – це час радісних і дивовижних змін,
передчуття цікавих подій і сподівань на краще.

Хай 2019 рік принесе Вам безліч приємних відкриттів
і нових блискучих ідей, реальних можливостей для їх успішного втілення.

Процвітання Вам і добробуту, позитивних емоцій і гарного настрою,
любові та гармонії!

Миру, спокою і злагоди нашій країні!

Щасливого Нового року і веселого Різдва!

З повагою
колектив агропромислової
компанії “Маїс”

Святий Миколай, ти людей оберігай

Святий Миколай, ти людей оберігай

DSC_10731У давнину в Україні новорічні і різдвяні свята розпочиналися зазвичай із вшанування Святого Миколая, обдарованого божою любов’ю і мудрістю. У незалежній Україні його пам’ять відродили і це стало святом всіх, а особливо дітвори. Агропромислова компанія «Маїс» — найщиріший популяризатор світлого дійства, реальний провідник добра і радощів.

Цьогоріч подарунки від компанії отримали понад дві тисячі дітей. Безперечно, зимової пори найбільше смакують соковиті червоні і золотаві яблука, яких передано дітям більше двох з половиною тонн. Ними, а також солодощами частувалися в школах і дошкільних закладах Вергунів, Гельмязева, Боровиці, Топилівки, Хуторів, Мошен, Красносілля. Не обійшли своєю щедрістю хвору малечу у міських дитячій та інфекційній лікарнях, дітей військовослужбовців і загиблих атовців Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби.

У театралізованих дійствах віншування Святого Миколая взяли участь керівники підрозділів, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий. Він зокрема тепло привітав дітей Вергунівської і Нечаївської шкіл, дошкільного навчального закладу «Калинка», подякував за їхні яскраві творчі перлинки свята.

— Ви, — зазначив Сергій Степанович, своїми повчальними сценками, в тому числі із життя своїх шкіл, декламуванням, піснями, танцями, нарешті, масовістю довели, що шануєте Святого Миколая, вчитеся у нього добру, любові, повазі до людей, прагнете ставитись до своїх ровесників так, як хочете, щоб вони чинили з вами.
DSC_82481DSC_81721DSC_8219DSC_8079DSC_8091DSC_8075

Дива Святого Миколая

Дива Святого Миколая

IMG_7949 ррррВ останні роки стало традицією напередодні Новорічних і Різдвяних свят проводити у Чигирині, першій козацькій столиці, масштабний всеукраїнський «Фестиваль Святого Миколая». Приємно відзначити, що дійство увійшло до ТОП-5 найцікавіших зимових фестів країни.
Цьогоріч у ньому взяли участь представники районів і міст Черкащини, багатьох регіонів України. У програмі зимової святкової феєрії всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, конкурси креативних ялинок, калити, акція «Розкажи Миколаю казку» тощо. Із сивої старовини ожили народні обряди, щедрівки, колядки.
Починаючи з першого фестивалю, агропромислова компанія «Маїс» підтримує свято народних талантів благодійними внесками, своїми чудовими яблуками і соками НАЙСІК. За це Сергія Миколайовича Терещука, голову ради директорів групи компаній «Маїс» нагородили відзнакою «Сучасний Чудотворець».
Вразили колективи, які брали участь у конкурсі міні-мюзиклів. Зі сцени звучали одвічні теми віри, надії і любові, відтворення народних традицій і звичаїв українського народу. Компанія «Маїс» за найколоритніше виконання і постановку цих дійств відзначила самодіяльні колективи сіл Мошен і Тубілець – дорослі гурти «Витоки» і «Дивограй» та дитячий «Тубіляночка», керівники Ганна Грицик, Юлія Іващенко, Ганна Однорог.
Серед численних гостей фестивалю були діти атовців, батьки яких загинули захищаючи рубежі України від агресії Росії на Донбасі. Черкаській групі дітей компанія «Маїс» подарувала смачні яблука, соки з побажанням їм здоров’я та гарних Новорічних і Різдвяних свят.
20181215_12085820181215_125605

Ukranіan Food Expo 2018

Ukranіan Food Expo 2018

DSC_787112-14 грудня 2018 року компанія «МАЇС» представила ТМ «Найсік», найкращі соки прямого віджиму в Україні, та поділилась планами щодо розширення лінійки соків у 2019 році.
Про це під час виставки Ukranіan Food Expo повідомив менеджер торгової марки «Найсік» Олександр Богун.
Ukranіan Food Expo – це єдина виставка, яка об’єднує всіх гравців ринку – від виробника до закупівельника та презентує весь ланцюг виробництва – від сировини до збуту.
Наші соки зацікавили всіх відвідувачів, як іноземних так і вітчизняних, адже вони натуральні з унікальними смаками, аналогам яких в Україні більш немає.
Наразі асортимент продукції становлять яблучні та яблучно овочеві соки. На наступний рік компанія планує розширити лінійку фруктовими соками з додавання винограду, вишні та малини.
«Малину ми вирощуємо, а виноград плануємо закуповувати», — повідомив О. Богун, та додав, що на сьогодні в лінійці компанії 6 видів соків.