Звернення Президента Групи компаній «Маїс»

DSC_5182
Шановні трудівники ланів України!

     Життя покращується в результаті щоденних перемог кожного з нас. А перемоги можливі, коли ми разом власними ініціативами та діями творимо своє майбутнє. І тоді все довкола нас змінюється на краще.

    Агропромислова компанія «Маїс» вже більше 20 років є важливим гравцем на аграрному ринку України. Завдяки зусиллям нашої команди, в якій кожен знає і виконує професійно свою роботу, досягнуто високих результатів в багатьох галузях сільського господарства. Компанія «Маїс» постійно орієнтується на потреби ринку та прагне бути більш динамічною, щоб вчасно рекомендувати і впроваджувати нові технології в сільськогосподарське виробництво як в рослинництві, так і в тваринництві.

     Провідним напрямом діяльності нашої компанії є насінництво. Ми працюємо над власною селекцією саме для того, щоб зробити гібриди максимально ефективними в сучасних природно-кліматичних умовах. Завдяки використанню найсучасніших виробничих потужностей, продукція нашої компанії завжди має найкращу якість.

     Завдяки інвестиціям стало можливим розширення потужностей кукурудзо-калібрувального заводу вдвічі, модернізація селекційного центру. 15% посівних площ в Україні засівається гібридами від Черкаського «Маїсу». 60% нашої продукції споживається аграрними холдингами Кернел, Українські Аграрні Інвестиції, Мрія та іншими. Всі зусилля  компанії спрямовані на забезпечення зростаючого попиту українських аграріїв на гібриди кукурудзи найвищої якості.

    Наша мета – побудова довгострокових партнерських відносин з виробниками сільськогосподарської продукції. Так,   вже понад 20 співробітництво між компанією «Маїс» і українським товаровиробником є плідним і стабільним. Більш того, сьогодні «Маїс» надає послуги з виробництва насіння своїм іноземним партнерам, і має змогу реалізувати гібриди кукурудзи цих компаній, ставши їх офіційним дистриб’ютором.

     З оптимізмом дивлячись у майбутнє, я запрошую вас до плідної співпраці. Бажаю щедрих врожаїв на кожному полі, на кожній ниві.