Продажі маїсівських гібридів зростають

Інтерв’ю з Геннадієм Санченком, генеральним директором ТОВ «Агро Арена», офіційним дистриб’ютором компанії «Маїс»

DSC_2537— Геннадію Олексійовичу, що об’єднало обидві компанії?
— Наша компанія ефективно працює на базі двох виробників — «Маїсу» й «Укравіту». Надаємо аграріям комплексні послуги з придбання якісного насіння, засобів захисту рослин, добрив. Сільгоспвиробникам це зручно і вигідно. Адже працювати з одним менеджером набагато комфортніше, а головне — все вчасно та надійно. Наші менеджери працюють у всіх регіонах України, не тільки продають насіння, а й консультують партнерів, вивчають їхні потреби. Разом з нами у цій роботі і фахівці «Маїсу». Ланцюг нашої взаємодії — від продажу насіння до збору урожаю. Основні партнери — фермери, яким важливо зменшувати товарно-матеріальні затрати. Працюємо також із крупними агрохолдингами, такими як «Мрія», «Нібулон», «Украг­роком», «Астарта».
— Окресліть тенденції на ринку насіння України і позиції «Маїсу» на ньому.
— Гібриди «Маїсу» затребувані. Їх частка на ринку щорічно зростає. Перевагу їм сільгоспвиробники надають найперше за прийнятну ціну. Вона не найнижча. Час дешевого насіння, виготовленого в пристосованих умовах, уже минув.
— Які ще фактори виходять на перший план?
— Звичайно — якість насіння. Загалом вона залежить від усієї структури виробництва. У «Маїсі» всі процеси — від посіву, вирощування культур, збирання, калібрування — на найвищому технологічному рівні.
Виробники враховують також можливості калібрувального заводу. У державі, та і в Європі, таких потужних і високотехнологічних комплексів одиниці.
— Назвіть гібриди «Маїсу», які користуються найбільшою популярністю у замовників.
— Охоче виробники купують всі гібриди, що створені та випробувані «Маїсом», зокрема — «Моніку», «ДН  Гарант», а також ті, які нещодавно пройшли державні випробування: «Марсер», «Платинум». Серед силосних усі рекорди побиває «Аншлаг». Плануємо досягти збільшення реалізації насіння «Маїсу» до 20 відсотків на ринку України. А виробників закликаємо рахувати, думати і співпрацювати з нами.