Пропонуємо новинку!

DSCN7629Пропонуємо до реалізації сік прямого віджиму ТМ «НАЙСІК».

Це 100% натуральний, екологічно чистий продукт вироблений на Чигиринщині.

Сік прямого віджиму «НАЙСІК» – це найсмачніший, найкориснішийнайпоживнішийнайсвіжіший, найвітамінніший, найвишуканіший, найнатуральніший, найприродніший та найбажаніший сік!

   Для виробництва соку використовуються чисті, свіжі та спілі сортові яблука з власного саду. Це дозволяє виробляти сік без додавання цукру, барвників, консервантів та інших добавок. Завдяки лише низькотемпературній пастеризації термін зберігання складає 2 роки. Технологія прямого віджиму дозволяє зберегти в готовому сокові всі поживні речовини, що містяться в яблуках та насолоджуватися натуральним ароматом та смаком фруктів.

   Виробництво соку дозволило задовольнити споживачів вітамінами, мікроелементами та мінералами протягом всього року. Сік сприяє нормалізації обміну речовин та роботі серцево-судинної системи організму людини. Сік прямого віджиму особливо смачний та корисний. Високий вміст заліза допомагає швидко відновити сили після фізичного навантаження, а пектин виводить з організму людини шлаки, токсини, солі важких металів та радіонукліди. Корисний сік прямого віджиму при артритах, артрозах, запаленнях суглобів, захворюваннях печінки, втамовує спрагу та тонізує весь організм.

DSCN7624   Характеристика: сік яблучний натуральний неосвітлений пастеризований.

   Склад: яблука свіжі.

   Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: вуглеводи – 10,0 г; білки – 0,0 г; жири – 0,0 г (в т.ч. насичені жири кислоти – 0,0 г); клітковина – 0,0 г; вітаміни, мг: β-каротин – 0,5; В1 – 0,01; РР – 0,1; С – 3,0.

   Енергетична цінність(калорійність) 100г продукту: 167,4 кДж (40,0 ккал).

   Без ГМО.

   Умови зберігання: за температури від 0°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 75% у місцях захищених від попадання прямих сонячних променів. Після відкриття банки зберігати в холодильнику не більше доби. Об’єм 1000 мл. Допустиме відхилення від об’єму мінус 1,5%.

   Дата виробництва вказана на етикетці. Номер партії збігається з датою виробництва.

DSCN7627   Строк придатності: 2 роки.

  Виробник/Адреса потужностей виробництва: ТОВ Агропромислова компанія «Маїс» 20921, Україна Черкаська обл. Чигиринський р-н, с. Боровиця, вул. Дерев’янка 2А

   Тел./факс: (0472) 66-17-89; e-mail: Real@mais.com.ua

   З усіх питань щодо продукції ТМ «НАЙСІК» звертайтеся за номером телефону: (0472) 66-17-89.

   У разі відсутності хлопка, під час відкриття банки, вживати заборонено.

   Допускається осад натуральної сировини. Перед вживанням збовтати.