З насінням MAIS у мене все під контролем

Remington Seeds підписав стратегічну угоду з MAIS

06.12.2019
Remington Seeds підписав стратегічну угоду з MAIS

Ми раді повідомити, що компанія Remington Seeds уклала стратегічну угоду з MAIS щодо придбання виробничих потужностей насінництва та ведення сільського господарства в Україні.

Новостворене підприємство SEED CORP надаватиме повний спектр послуг з виробництва насіння високої якості в Україні як міжнародним так і вітчизняним агровиробникам. SEED CORP має понад 5 тис. га сільськогосподарських земель на зрошенні та є власником сучасного заводу з виробництва насіння у Східній Європі. Виробничі потужності підприємства базуються в центрі Україні на найкращих її чорноземах.

Завдяки підписаній угоді Remington Seeds:

– вийде на український ринок, розширивши свою глобальну присутність та пропонуючи клієнтам будь-якого масштабу повне рішення у питанні виробництва насіння;

– посилить свою стратегію присутності у чорноморському регіоні.

Це, в свою чергу, допоможе впорядкувати весь процес надання послуг, підвищивши ефективність та інноваційність для адаптації рішень до потреб кожного клієнта.

Крістіан Берньє, президент SEED CORP, наголосив:

«Ми дуже задоволені цією угодою, і будемо йти до своєї мети – надавати високоякісні послуги у насіннєвій галузі, шануючи основоположні цінності прозорості, конфіденційності та підтримки клієнтів».

Єлизавета Терещук, голова SEED CORP, заявила:

«SEED CORP зосередиться лише на високоякісних послугах з виробництва насіння. Цей новий аспект діяльності дозволить нам і надалі

  • підтримувати наших клієнтів, надаючи найкращі послуги з виробництва насіння;
  • впроваджувати найновітніші інноваційні рішення в насінництві;
  • вчасно реагувати і відповідати на виклики насіннєвої галузі в Україні».

Довідково:

Remington Seeds — один з найбільших виробників насіння у світі, що надає системні рішення та послуги, у виробництві, переробці та розповсюдженні насіння багатьох культур у всіх регіонах світу.

Компанія Remington Seeds працює в США, Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці, Румунії, Росії та Уругваї.

MAIS — одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні з понад 28-річним досвідом, активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.

This site is registered on wpml.org as a development site.