Сергій Терещук – взірець професіоналізму

snt 016Агропромислова компанія «МАЇС» широко відома своїми досягненнями в агропромисловому комплексі не тільки в Україні, а й за її межами. Створена 25 років тому завдяки ініціативі і ціною великих зусиль з боку Сергія Миколайовича Терещука.

Нині це багатопрофільне підприємство здійснює виробництво на 12 тисячах сільгоспугідь Черкащини. Побудовано самий потужний за обсягами і найкращий в Україні за техніко-технологічним оснащенням насіннєвий завод, щорічно виробляє в межах 6 тисяч гібридного насіння кукурудзи вітчизняних і зарубіжних гібридів, до 2000 тонн елітного насіння соняшнику, сої. Кожен десятий гектар кукурудзи в Україні засівається насінням «МАЇСУ». Компанія тісно співпрацює із іноземними компаніями: «Коссад Семанс», «Монсанто», «Лімагрейн», КWS. Має власний селекційний підрозділ.

Закладений і дає високий урожай один із найбільших за площею промисловий сад із крапельним зрошенням, із спеціалізованим плодосховищем на 5000 тонн. «МАЇС» розвиває тваринницьку галузь – свинарство, молочне і м’ясне скотарство. Усі працюючі мають нормальні соціально-побутові умови, отримують пристойну заробітну плату. Постійно надається дійова допомога захисникам Вітчизни, ветеранам, школам, дитсадкам. Своєчасно і в повному обсязі надходять кошти до бюджетів.

DSC_2290За результатами рейтингу «Аграрна еліта України 2015», що проводився журналом The Ukrainian Farmer, компанія  здобула перемогу у номінації «Диверсифікація виробництва». Днями голова ради директорів групи компаній «МАЇС» Сергій Миколайович Терещук за підсумками Всеукраїнської програми отримав почесне звання «Взірець професіоналізму» із врученням «Діамантової зірки».

Нагорода є ще одним із визнань його значного особистого вкладу в розвиток аграрної галузі Черкащини і України, великих організаторських здібностей, одного із першопрохідців і новаторів в справі створення сучасної бази насінництва та промислового садівництва і горіхівництва.

Колектив «МАЇСУ» ще раз щиросердно вітає Сергія Терещука із ювілейним днем народження, високою Всеукраїнською нагородою, бажає йому нових творчих вдач, здоров’я і благополуччя родині.