«Флейм» запрошує до танцю

DSC_3050

У Мошнах народився ще один потужний самодіяльний колектив. Це дитячо-юнацький ансамбль бально-спортивних танців «Флейм». У ньому задіяно до ста учасників. Основи хореографії наполегливо відшліфовують у трьох групах: молодшій, середній і старшій.

Рік напруженої праці приніс результати, що викликають подив і захоплення. Про це засвідчив яскравий, емоційний, екстравагантний звітний концерт, що відбувся нещодавно на сцені Мошнівського Будинку культури. Зачаровані і навіть із зволоженими очима глядачі, які у той вечір вщерть заповнили залу, сприймали кожен виступ дітей шаленими аплодисментами і емоційними вигуками: – «Молодці». І було за що. Бо юні обдарування надзвичайно майстерно і натхненно, зливаючись із ритмами танців і музики, виконували європейські, африканські, південно-американські твори, відомі усьому світу. І були серед них утаємничені і душевні вальси та танго, запальні ча-ча-ча, самба, румба, рок н ролл. Кожен з учасників концерту заслуговує найвищої похвали. Тому не будемо виділяти окремих. Скажемо всім: «Спасибі. Ростіть і вдосконалюйтесь».

DSC_2750

За ради справедливості треба відзначити танцюючого керівника «Флейм» Інну Острівну, яка працюючи з дітьми, завоювала гранд-прі на конкурсі у Києві. А її виступ на звітному концерті викликав захоплення і бурхливі овації.

Їй є чому навчити дітей. У короткий термін юні артисти не тільки відшліфували свою майстерність, а й перемагали у конкурсах, фестивалях, брали участь у районних, обласних і навіть республіканських змаганнях. Скандували їм міста Київ, Львів, Одеса, Черкаси, Рівне, Кіровоград. На чемпіонаті України з бальних танців обдарування з Мошен вибороли дві золоті, шість срібних і одну бронзову нагороду.

Про секрети успіху Інна Острівна, керівник ансамблю

– Наш звіт перед громадськістю засвідчив – діти навчились не тільки танцювати світові хіти популярних бальних і спортивних танців, вони і самі засяяли, як зірочки, відкрили в собі таланти. Дуже вдячна батькам за їхню велику роботу разом із дітьми. Регулярні заняття, костюми, виїзди на концерти до столиці, у великі міста України – потребують сил, терпіння і, звичайно, затрат.

Разом з дітьми доземно вклоняюсь нашим спонсорам. Без підтримки Сергія Терещука ми не мали б змоги брати участь у конкурсах і перемагати.

DSC_3004

Керівник агропромислової компанії «МАЇС» Сергій Терещук переглянув усю концертну програму:

– Постійно допомагаємо школі, дитячому садку, Черкаській станції юних техніків, районній лікарні села Мошен, самодіяльним колективам сільського Будинку культури, футбольній команді, церкві, окремим знедоленим людям. Підтримуємо сільську раду у наведенні порядку, благоустрою сільських територій, зокрема, останньою такою акцією став сільський пляж. Приємно, що наше сприяння має позитивні прояви і розуміння мешканців Мошен. Школа створила чудові традиції. Станція юних техніків своїми моделями, зміями, фотографіями, художніми полотнами, здобула визнання за межами області. Футбольна команда одна із перших в області.

DSC_2993

І ось тепер народження і досить швидке становлення дитячого танцювального колективу. Звіт колективу підтвердив – на світ з’явилась танцювальна школа Інни Острівної. Діти талановиті, артистичні, виконують такі складні елементи танців, які не під силу більшості дорослих. А щоб у вас були подальші успіхи, агропромислова компанія «МАЇС» візьметься за реконструкцію кімнати хореографії, викладемо підлогу паркетом, щоб як на великих сценах вас викликали: «На паркет запрошуємо пару…».  А у ваших душах постійно хай звучить музика, а тіло прагне танцю.

DSC_2925    DSC_2845

 

DSC_28201

DSC_2832

DSC_2793

DSC_2844

DSC_2882

DSC_2867

DSC_2949

DSC_2955