ТОВ «Агропромислова компанія «Маїс» взяла участь у міжнародній виставці «Зернові технології 2017»

Міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві відбулася в Києві 15-17 лютого.

ТОВ АПК «Маїс» взяла участь у міжнародній виставці «Зернові технології 2017», яка відбулась у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» 15-17 лютого 2017 року. Мета заходу – об’єднати провідних операторів ринку – виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події для презентації інноваційних рішень в зерновому господарстві.

DSC_0598

Під час роботи виставки, спеціалісти «Маїсу» проводили індивідуальні презентації гібридів кукурудзи власного виробництва і зарубіжних компаній, а зокрема компаній Лімагрейн, Євраліс Семанс і Коссад Семанс.

«Десятий рік поспіль компанія «МАЇС» бере участь у різноманітних міжнародних агрофорумах, що дозволяє їй продемонструвати переваги своїх гібридів сільгосптоваровиробникам України.

DSC_0602

Цього року компанія вперше представила свого найбільшого офіційного дистриб’ютора – компанію ТОВ «Агро Арена».

Виставка «Зернові технології» – потужний агропромисловий захід, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. Під час агрофоруму було створено оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.

DSC_0583 DSC_0589 DSC_0585