У Хуторах на Івана Купала квітку надії пов’язували із «МАЇСОМ»

DSCN8579У цьому приміському населеному пункті склалась добра традиція – щорічно поєднувати народне свято Івана Купала з відзначенням дня села. Як відомо, у ці феєричні дні люди віками шукали квіт папоротника, як символ надії на краще, здійснення всього задуманого. На святі в Хуторах частина побажань здійснилась відразу. Агропромислова компанія «МАЇС» подарувала клубній установі вкрай необхідне сучасне обладнання. Заступник генерального директора Таїсія Руснак від імені керівництва, особисто Сергія Терещука тепло привітала учасників свята і вручила сільській владі та працівникам культури жаданий подарунок. У відповідь сільський голова Олександр Литвиненко вручив представнику «МАЇСУ» подяку за надання спонсорської допомоги територіальній громаді, небайдужість, активну участь у вирішенні соціальних проблем села.

Одночасно Таїсія Григорівна поцікавилась, чим живуть Хутори, які бажання загадують мешканці на свято Івана Купала.

Олександр Литвиненко, сільський голова села

– У нас дві з половиною тисячі мешканців, а з них 500 дітей. Наше село можна назвати напівміським, бо до його території належить дві вулиці міста Черкаси, де проживають 600 осіб. Дошкільний навчальний заклад відвідує 120 дітей, у школі – 250 учнів.

Як бачите, працювати є з ким. Окрім творчих зусиль потрібні кошти, як на утримання соціальної інфраструктури, так і проведення культурно-освітніх заходів. З ними, на жаль складніше. Бо в селі лишень 400 гектарів землі, зменшились обсяги виробництва птахофабрики. «МАЇС» наш сусід, поряд калібрувальний завод, служба інженерно-технічного забезпечення, недалеко розміщені виробничі підрозділи у Вергунах, Гуляй-Городку. Добре було б, якби і Хутори долучились до тих, хто успішно розвивається економічно і соціально.

Переконаний, при налагоджені зацікавленої співпраці з «МАЇСОМ» сільська громада тільки б виграла. Щиросердно дякую Сергію Терещуку за подарунок.

Володимир Терещенко, директор Будинку культури села Хутори

DSCN8595- У культурі вже майже 30 років. Працюємо з різними категоріями населення, а особливо з дітьми, молоддю. У нас діють танцювальні, вокальні студії. Рівень їх майстерності багато в чому залежить від нас. Ми і сьогодні подарували людям чудовий концерт. А от технічне оснащення – то проблема, потрібна сучасна апаратура, зокрема екран, проектор для ілюстрації музичних заставок, мультфільмів, виступів наших колективів.

І от завдяки «МАЇСУ» наша мрія збулася. Дуже дякуємо Сергію Миколайовичу Терещуку за розуміння наших потреб, за таку необхідну допомогу. Хай йому і надалі буде що дарувати людям і творити добро.

Кажуть в ніч на Івана Купала папоротник таки розквітає. І тому, хто побачить те дивне сяйво, щастить цілий рік. Хай же таланить і Хуторам, і його людям у здійсненні всіх задумів.

DSCN8593

DSCN8591

DSCN8567