Все добре і світле у Мошнах – від «Лісової казки»

IMG_2724

Вже на підході до цього казкового містечка відчуваєш захоплення. Ще більше вражає і внутрішнє оформлення. А кругом сяючі оченята і навперебій, співоче: «Дообрий  день!».

Без перебільшення «Лісова казка», – каже Валентина Коршак, її завідувачка, – повністю відповідає організації життя і навчально-виховного процесу малят. Все пізнання дітей будуємо на грі, уяві і порівняннях, добрих емоціях. Наша мета – відчути кожну дитину, відкрити її світлі родзинки.

Нині відзначаємо 35 років дитячому закладу, продовжує Валентина Вікторівна, а всі почуваємо себе юними, молодими, повними спраги до життя. Колектив у нас дружний, злагоджений.  Всіх об’єднує любов до дітей. З дня відкриття садочка працюють Галина Коломієць, Ольга Сидоренко і Лідія Розчепій. Виховують тепер нові покоління колишні наші вихованці Ірина Котляренко і Світлана Корнієнко. Школу «Лісової казки» проходять 95 відсотків дітей села. Маю підстави сказати, що все добре і світле у нинішніх мешканців Мошен закладено у «Лісовій казці».

IMG_6314-р IMG_6306-р

З доброї нагоди не можу не подякувати спонсорам, – наголошує Валентина Вікторівна. Нам дорога кожна крихта допомоги. Але те, що робить Сергій Терещук, керівник агропромислової компанії «МАЇС» можна прирівняти до подвижництва. Куди не поглянь – він присутній тут: там укомплектовані зала і спальня для додаткової групи дітей, там замінені вікна, облагороджена територія. Музичний центр, телевізор, оргтехніка, а сьогодні ще й комплект стільців для дітей і офісні меблі для дорослих – теж від нього. А за постійно свіжі яблука і неповторні на смак соки батьки вдячні найбільше, бо це здоров’я діток.

А у барвистій залі вирувало свято. Маленькі артисти словами вдячності, піснями і танцями вітали своїх гостей. Серед них нині ветеран, а раніше керівник господарства «Дружба» Анатолій Кириченко. «Тоді у селі, – згадує він, – було аж три садочки і всі у пристосованих приміщеннях. А тут на узліссі виросла красуня – школа. От ми і вирішили – хай біля неї постане і красивий дошкільний заклад, щоб у чудовій місцині на десятки років діяло дитяче містечко».

Щиро вітав «казкарів» сільський голова Богдан Шкарбута. Він містко зазначив, що зроблене за 35 років є безцінним скарбом для наступних поколінь, вручив групі працівників садочка подяки і подарунки.

Заступник генерального директора агропромислової компанії «МАЇС» Таїсія Руснак передала теплі напутні слова від Сергія Терещука і до раніше оголошених подарунків передала садочку ще й посуд.

«Лісова казка» повністю виправдовує свою назву. Хай плекає вона майбутнє Мошен радісним і щасливим.

IMG_6456-___1 IMG_2692 IMG_2699 IMG_2695