Якість насіння закладається в полі

Вирощування кукурудзи на ділянках гібридизації  – спільна діяльність  СТОВ «Красносільське» Чигиринського району і компанії «Маїс». У структурі посівних площ господарства вони займають п’яту частину і розміщені на поливних землях. Висіваємо гібриди вітчизняної і зарубіжної селекцій.

У цій справі  маємо багаторічну практику, що базується на неухильному дотриманні усіх технологічних процесів, застосуванні новітньої техніки.

Щоб мати високий результат застосовуємо комбіновану працю  підготовлених працівників і спеціальні машини, здійснюємо сортові та видові прополки. На ділянках гібридизації кукурудзи зайнято більше 50 навчених робітників. Люди трудяться старанно та добросовісно, мають належну матеріальну винагороду. І як підсумок, досягаємо максимально можливої генетичної чистоти, яка перевищує стандарти. А це не менше 99 – 100 відсотків.

Контрольні перевірки показали, що і цьогоріч всі роботи на цьому етапі виконані якісно. І тепер сподіваємося на добрі результати, бо вирощене нами насіння кукурудзи  дає небувалі для Чигиринщини високі врожаї на товарних посівах. Адже навіть на чорноземно – супіщаних ґрунтах збираємо в межах ста центнерів зерна з гектара.

  Віктор Прудкий, директор СТОВ «Красносільське»

DSC_0870DSC_4011DSC_4426