Спільне прагнення – найвища якість насіння

Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс»:

Агропромислова компанія «Маїс» — потужний виробник насіння кукурудзи, соняшнику, сої, інших культур, як вітчизняних, так й іноземних селекцій. У цій справі плідно співпрацюємо із потужними світовими компаніями «Monsanto», «Caussade semences», «Euralis». Стратегічним партнером більше шести років виступає компанія «Limagrain». Заснована ще у далекому 1942 році фермерами Франції, вона має дуже розвинену технологічну систему розмноження гібридів. Генетика у цій компанії формується на молекулярному рівні. Досягнення науки «Limagrain» відкриті перед нами. І ми користуємось ними.

Днями у “Маїсі” приймали делегацію спеціалістів цієї компанії  на чолі з генеральним директором Віктором Карбівським. Маїсівці ознайомили колег зі станом вирощування насіння у нинішньому році. Гості побували на ділянках гібридизації, оглянули поля та стан розвитку рослин, виконання  технологічних операцій,  здійснення поливу в спекотне літо.

На насіннєвому заводі спеціалісти компанії «Маїс» ознайомили колег з  ходом підготовки до сезону, деякими змінами до технологічного  процесу доробки насіння. Партнери оглянули всі  виробничі лінії, їм продемонстрували роботу окремих агрегатів у тестовому режимі.

Гості відвідали лабораторію, яка після завершення реконструкції відповідатиме світовим стандартам, та друкарню новітнього зразка, де характеристики насіннєвої продукції наноситимуть на мішки.

Відбулась зацікавлена розмова фахівців обох компаній. Йшлося про те, які гібриди будуть цьогоріч затребувані. До розмови долучились спеціалісти «Агро Арени», компанії дистриб’ютора, яка продає продукцію «Маїсу». Досягнуто згоди, що разом з «Limagrain» ми  зможемо протистояти фальсифікату, утверджувати домінування якісного насіння на ринку.  На наших тестових демонстраційних посівах показуватимемо переваги своїх гібридів.

У тісному співробітництві ми бачимо спільне майбутнє. Головне, щоб якісні гібриди, могли прямо попадати до виробників продукції, бо фальсифікат це завжди непередбачені результати і втрати. А насіння «Маїсу» і «Limagrain» приносить достойні врожаї.

Наші партнери зазначили, що бачать щорічно позитивні технологічні зміни у виробництві насіння. І це приємно для обох компаній, бо високі оцінки і довіра додають впевненості, наснажують на нові досягнення.

DSC_1351 DSC_1354DSC_1360 DSC_1414DSC_1416DSC_1424DSC_1394 DSC_1389DSC_1393DSC_1406DSC_1413DSC_1381