З «Маїсом» до перемог

«Маїс» постійно сприяє творчому розвитку обдарованих дітей, піклується про організацію їх оздоровлення. І цьогоріч компанія спонсорувала участь команди із Мошен у Міжнародному фестивалі повітряних зміїв, який  відбувся у Скадовську Херсонської області. Учасниками захоплюючого дійства були навіть спортсмени із США.

Вихованці Черкаської районної станції юних техніків, яких запросили як цьогорічних переможців Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв, брали участь у фестивалі вже вп’яте. На їхньому рахунку і командні перемоги, і особисті у попередніх змаганнях. Зокрема, Владислав  Шепіль виборов дві золоті нагороди на Всеукраїнських змаганнях. Майстерність команди гідно поцінована і міжнародному рівні.  Здобуто золото у класі плоских зміїв.

За вісім днів фестивалю вихованці мали можливість побувати на заходах, які проводились у рамках п’ятнадцятого Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські ігри 2017”, покупатись і позасмагати, вдосталь наїстись кавунів і динь – оздоровились фізично та духовно.

Вихованці станції та їхні батьки вдячні Сергію Терещуку, голові ради директорів групи компаній «Маїс», за фінансову підтримку команди.

 Микола Якименко, директор Черкаської районної станції юних техніків

IMG_20170807_090524-рррррррррр