І медиків «МАЇС» не обминув добром

Медична галузь, як і вся соціальна сфера України, переживає непрості часи реформування. У населення не вистачає коштів на  придбання медикаментів. У медичних закладах потребує оновлення лікувальна база, через низькі зарплати не вистачає фахівців. Ці проблеми сповна дають про себе знати і в районній лікарні села Мошен. Але руки складати тут ніхто не збирається. Вишукують кошти, залучають спонсорів і роблять все цілодобово, щоб лікувати за визначеними нормативами всіх, хто того потребує. В окрузі 17 тисяч населення, яких обслуговує медичний заклад. І пацієнти висловлюють тільки вдячність медикам. Особливо це відчутно у дні відзначення професійного свята охоронців здоров’я.

DSC_0581Розповідає Любов Іващук, головний лікар Черкаської районної лікарні села Мошен

До свого професійного свята ми як завжди оглядаємо, а що вдалось зробити за рік. Окрім сумлінного виконання професійних обов’язків, чимало зробили для зміцнення діагностичної бази – придбали біохімічний аналізатор, ректороманоскоп, кардіограф. Точніше визначена причина захворювання сприяє якісному лікуванню.

У цій, здавалось суто нашій медичній практиці, ми дуже завдячуємо Сергію Миколайовичу Терещуку, керівнику агропромислової компанії «МАЇС». Він вникає в усі деталі. Проявив ініціативу і зробив палату підвищеного комфорту у терапевтичному відділенні, придбав бойлер, два телевізори, японський фіброгастроскоп, мікрохвильову піч. І всього не злічити. Спасибі нашому благодійнику.

Якби до наших потреб так чуйно ставилась ще й держава. Через цілодобову завантаженість, низьку зарплату у сільській лікарні не затримуються молоді спеціалісти. Нам потрібні нині хірург, невропатолог, лікар-лаборант.

А з нагоди Дня медичного працівника щиро вітаю лікарів: акушер-гінеколога Ларису Колісник, вона ж голова профкому, стоматологів Настю Чеберяк і Василя Підберезного, невропатолога Петра Тимченка, терапевта Володимира Гаврилишина, лаборанта Ольгу Шкарбуту, головну медичну сестру Віру Височин. Загалом, добрі слова треба сказати всім нашим 107 працівникам. Роботі, а головне людям, вони віддають і свої чуйні серці, турботу і любов.

Японський-віброгастроскоп---подарунок-від-Маїсу

DSC_0594

DSC_0632  DSC_0637

 

 

Сільський-головаБогдан Шкарбута, сільський голова Мошен.

Медичних працівників лікарні села Мошен з нагоди їх професійного свята вітали спільно з агропромисловою компанією «МАЇС». Голова ради директорів Сергій Терещук приїхав особисто засвідчити повагу людям в білих халатах, які рятують життя, повертають здоров’я мешканцям Мошнівської округи. Мене вражає чуйність і готовність цього благодійника допомагати у розв’язанні сільських проблем і тим, хто потрапляє в біду. Так діє і його соратник Сергій Пасєка, обраний до нашої ради депутатом. Вони не живуть для себе. Все, що роблять для лікарні, культурно-освітніх закладів, для благоустрою села, – то все для громади, для кожного з мешканців Мошен. За час роботи сільським головою мені не доводилось чути відмови на будь-яке звернення. У селі Сергію Миколайовичу нічого не байдуже. Він першим запитує: «А що потрібно людям?

         Тому мошнівці вдячні «МАЇСУ» і родині Терещуків. Хай доброта повернеться усім сторицею.

DSC_0599