«МАЇС» проводжає підопічних в школу

DSC_0357

Ще одне покоління школяриків поставили на крило у Вергунівському дошкільному навчальному закладі «Калинка». «Летіть у вирій знань, у своє щасливе майбутнє!» – бажали всі. А вони – горді випускники, уже впевнені в собі, на прощання проявили здобуті у рідному садочку знання, уміння декламувати, співати, танцювати. І навіть по-джентльменськи жартувати. А ще вражали їхні чарівні костюми і вже не дитяча дорослість. Словом, випускники заявили – шкільна пора стане їм теж посильною, а про свій садок не забудуть ніколи.

Як завжди, з юними вергунятами радість події розділили їхні дорослі шефи – керівники агропромислової компанії «МАЇС» і місцевого господарства ТОВ «Колос».

DSC_0403

Дітей, вихователів, батьків тепло привітав генеральний директор «МАЇСУ» Сергій Осадчий:

– Вік дитинства швидкоплинний. І ваші батьки, вихователі, ми – ваші шефи, робимо все, щоб ви пам’ятали протягом всього життя кожну його мить. Дорослі дбають, щоб ви мали все необхідне для свого розвитку, щоб ви нині і в майбутньому були щасливими.

Компанія «МАЇС» постійно живе проблемами вашого закладу, шкіл сіл Вергуни і Нечаївка, допомагає розв’язувати їх. А сьогодні ми дякуємо, всім батькам, працівникам «Калинки», особисто завідувачу садочка Наталії Олексіївні за чудових вихованців. Ви ще раз довели, що ваш труд потрібен людям. А щоб вам працювалося ще цікавіше і красивіше, даруємо навчальному закладу кольоровий принтер, а дітям – солодощі і сік «НАЙСІК».

Як фахівець, заступник генерального директора «МАЇСУ» Таїсія Руснак засвідчила:

– Випускники цілком готові до школи. Це заслуга їх самих, батьків, вихователів. Діти просто супер, просто клас!

Цю думку підтримав керівник СТОВ «Колос» Петро Ткачук:

– Та вони справжні артисти. Які чудові виступи! І все майстерно, та з гідністю, та з гумором. До школи діти підготовлені добре. Дякуємо за таку роботу колективу дитячого садка.

– В школу хочете? Є бажання вчитися? – запитав малят сільський голова Тарас Горбенко. Відповідь була одноголосна і тверда – так.

Від керівників села кожен з випускників садочка отримав дарунок – набір шкільного приладдя, аби в перший клас прийти не з пустими рюкзаками.

Директор дошкільного закладу Наталія Кучерявенко подякувала батькам дітей, керівництву «МАЇСУ» за постійну підтримку і розуміння необхідності спільними зусиллями плекати наступні покоління освічених громадян України.

Найактивнішим батькам керівник закладу вручила подяки.

Не оминув своєю увагою «МАЇС» з нагоди випусків і інші дитячі садки сіл, з якими співпрацює агропромислова компанія.

DSC_0445 DSC_0457 DSC_0436

DSC_0364

DSC_0514  DSC_0569

 

DSC_0543