Немає цілі  легшої,  ніж прагнення бути щасливим

image001Робота – ключове  дійство споріднене з життям людини. А любима творча праця – ознака щасливого життя. Робота заради життя – священне, ритуальне дійство, дароване  Небесами.

Кожен день, приступаючи до праці, ми не замислюємось над тим, що  це священне дійство. Ми, мов виконуючи ритуал, робимо їй уклін, благословенно вклоняємось нашій роботі, а вона щедро віддячує нам за наполегливість.

Тисячі поклонів зробить скульптор до ящика з глиною, добуваючи шмат за шматом, поки форма духовна з’явиться на світ у формі фізичній. Саме так тривала робота над скульптурою «Кукурудза» для символічної прикраси фасаду Черкаського насіннєвого заводу ТОВ АПК «МАЇС».

image003Ідея, втілена в бронзі, розкриває сакральний зміст безкінечного відтворення, центром якого є золоте зерно «початок-початків». Зрілий початок «макрокосмосу» в апогеї свого росту розмножується своїм тілом, розширюючи Всесвіт зерням «мікрокосмосу». Так і в житті, моє «зерня» -син Роман, виростив свої паростки – ідеї, передав  мені, а я втілив їх в скульптурі  «Кукурудза». Вона стала візиткою маїсівців в їх благородній справі.

DSC_8384Основним напрямком роботи групи компаній «МАЇС» – є  насіннєве виробництво кукурудзи. Сумлінна і самовіддана праця цього колективу створила умови стабільного руху вперед і впевненість в майбутнє.

Творчий підхід керівників та працівників підприємства, застосування новітніх технологій вже 25 років несуть своє «зерно-життя» в добробут країни.

Хай благословить Вас Господь за Вашу не просту, важливу самовіддану працю!

ЗАВОД

Дякую за співпрацю.

З повагою Владислав Димйон, скульптор – художник