«МАЇС» генеральний спонсор фестивалю VIRA FEST

DSC_1147

І не просто спонсор І Міжнародного фестивалю VIRA FEST у Чигирині, а генеральний спонсор. Окрім фінансової і матеріальної підтримки, для переможців і іменитих гостей-музикантів та співаків представив подарунки. Генеральний директор агропромислової компанії  «МАЇС» Сергій Осадчий  зазначив:

– Не підтримати фестиваль VIRA FEST ми не могли. Як відомо Чигирин був першою столицею козацької держави за правління гетьмана Богдана Хмельницького. Дух волі українців об’єднатися у єдину державу витає з тих пір над цим краєм. І організатори, зокрема наша колега Наталія Володимирівна Нетовкіна, чудово представили цей задум.

Для  «МАЇСУ» Чигиринщина – рідний край. З 25 років нашого розвитку 10 припадає на Чигиринський район.   Посадили у Топилівці сад на 170 гектарах, у Боровиці – збудували сучасне плодосховище і цех виробництва соку, у Красносіллі розвиваємо рослинництво і тваринництво, з нуля відбудували дитячий садок. Уже майже 600 гектарів полів у районі зрошуємо. Тобто, ми прийшли, щоб разом працювати з чигиринцями над відродженням краю – економічного і духовного. Впевнені, що такі фестивалі, як нинішній, сприятимуть об’єднанню українців.

DSC_1169 DSC_1202

Міжнародний фестиваль духовної класичної і сучасної музики та співу тривав у Чигирині три дні. Окрасою першого дня став виступ оперної співачки Олени Гребенюк у супроводі симфонічного оркестру Черкаської філармонії. Запам’ятався учасникам свята чудовий виступ гості із Сербії Дивни Любоєвич.

Ведуча фестивалю популярна українська співачка Анжеліка Рудницька полонила не тільки піснями, а й своїми думками:

– Цим заходом ми змінимо духовну парадигму не тільки Чигиринщини, а й усієї України, зробимо її процвітаючою і успішною – такою, щоб і ми в ній хотіли жити, і наші діти й правнуки, щоб це був оазис спокою і краси.

Чимало зробила для успішного проведення фестивалю родичка черкащан Тоня Матвієнко.

DSC_1651

DSC_1457

DSC_1554

Вершинним на фестивалі став виступ колективу «Многая літа», який і став переможцем, одержав основну винагороду – 50 тисяч гривень.

Збагатили себе на фестивалі й глядачі. Секції майстер-класів допомагали бажаючим оволодіти уміннями плетіння бісером, виготовляти ляльки-мотанки, паперові квіти і навіть гончарні вироби.

Молодь могла випробувати себе у доланні перешкод, стрільбі із лука, змаганнях з волейбола.

Трохи дозоляла спека. І тут в нагоді виявився чудовий, прохолодний, натуральний сік «НАЙСІК». Смачний продукт «МАЇСУ», виготовлений прямим віджимом із яблук власного саду. Уточнимо – без усяких добавок, консервантів, барвників і замінників.

Учасники, гості, глядачі, організатори були одностайні – фестиваль видався на славу, бути йому щорічним.

DSC_1243 DSC_1275 DSC_1305

DSC_1021

DSC_1388

DSC_1336

DSC_1412     DSC_1025

 

DSC_1062 DSC_1446