Такими хазяїнами треба дорожити

Дороги – наше найвразливіше місце. Вони доймають усіх – і населення, і виробничників. Позиція влади здебільшого така – вам треба, то й робіть. А «МАЇСУ» треба, бо об’єкти господарювання розміщені на чималих відстанях. От і довелося запускати ще одну програму: «Дороги». Ремонтують їх уже у Вергунах, Гельмязеві, Топилівці. Для цього залучають будівельно-дорожні бригади, які ведуть роботи за кошти «МАЇСУ». Про це репортаж із Топилівки.

DSC_4250+

DSC_4165Леонід Рожко, директор фірми ТОВ «Інтербудтехсервіс» міста Кам’янка:
– З «МАЇСОМ» працюємо не перший рік. Відрізок дороги, яку нині ремонтуємо, від початку саду і через всю Топилівку, відноситься до міжрайонного значення. Але керівництво компанії «МАЇС» йде назустріч людям, власним коштом відремонтували 16 кілометрів. Про «МАЇС» скажу: «Такими хазяїнами треба щоб люди дорожили!»

Світлана Семеняка, бригадир садової бригади, жителька Топилівки:
– Безперечно, дорога потрібна усім. Самим нам це не під силу. А ходять і їздять по ній усі, особливо у негоду. А скільки шефи роблять ще, щоб і вода була в хаті, і діткам у школі – затишно, молоді було чим займатись. Працюю у саду, то й тут про трудівників дбають: і підвозять, і нагодують, і гарним словом та матеріально підтримають. Отож цінуємо і дякуємо добрим господарям.

DSC_4298Ніна Рогата, депутат Топилівської сільської ради:
– Коли настає пора збирання яблук, наші люди беруть відпустки і йдуть працювати у сад. Кажуть, їх там наснажує не тільки можливість заробити, а й аура колективу, злагода, повага до кожної трудівниці. Трудитись у тій атмосфері абияк просто неможливо. А дорога – це життя, і «МАЇС» підтримує його.

DSC_4290Михайло Крамаренко, сільський голова Топилівки:
– Болючими проблемами для Топилівки є вода і дороги. Відносини з «МАЇСОМ» теж охоплюють їх. Сільська громада розуміє, що одній компанії взяти на себе ці кардинальні питання неможливо. Але наголошу – керівництво «МАЇСУ» ніколи й ні в чому нам не відмовило. Вони надзвичайно інтенсивно підтримують школу, Будинок культури, спорт. Футбольну команду практично утримують фінансово і транспортом. Зробили ямковий ремонт центральної дороги. «МАЇС» – це гордість Топилівки, бо де ще є таке сучасне виробництво і такі чудові яблука.

DSC_4228 DSC_4203