Смакуйте «НАЙСІК» – набирайтесь здоров’я  

Довідка науковців

Натуральний, свіжо вичавлений сік з яблук корисний дітям, молодим і літнім людям. Він багатий вітамінами A, B1, B2, B3, B6, B9, C, E, H, PP. Крім заліза, в ньому є калій, кальцій, натрій, фосфор, йод, молібден і інші елементи.

Яблучний сік п’ють при атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, захворюваннях серцево-судинної системи, жовчного міхура і ожирінні. Навіть від кращих сортів свіжих яблук сік корисливіший, бо не містить токсичних речовин, які попадають до плоду під час вирощування.

DSC_5227

«МАЇС» творить оазу здоровя

DSC_561622І це не перебільшення.

У селі Топилівка Чигиринського району у долині поряд з Кременчуцьким водосховищем на 170 гектарах розкинувся диво-сад «МАЇСУ». За задумом керівника агропромислової компанії Сергія Терещука, закладено яблуневий сад інтенсивного типу. Використовуючи сприятливі природні впливи води і вітрів Дніпра, тут застосовані унікальні посадки так званих карликових яблунь. Вони компактні, обладнані шпалерою, системою крапельного зрошення. Минулого року «МАЇС»  вийшов на планову урожайність – 50 тонн плодів з гектара. Черкащани відчули це на широкому виборі у торговельних мережах чудових, добірних, а головне надзвичайно смачних яблук.
І от чергова новинка. Щоб переробляти нестандартні яблука, «МАЇС» придбав і налагодив роботу імпортної лінії для виготовлення соків прямого віджиму. Так прийшов на ринок «НАЙСІК», який стає популярним і затребуваним для черкащан, починаючи з трьохлітнього віку.

Браво, «МАЇС»! Такий продукт окраса Черкащини!

Презентації, зустрічі з науковцями інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, відгуки покупців у продуктових комплексах засвідчили: черговий напрям виробництва обраний правильно. Адже середньостатистичний українець споживає за рік тільки 8 літрів соку, тоді як європеєць – 30, американець – 60 літрів.

Черкащани «НАЙСІК» купують активно, відзначають його неповторні з іншими соками смакові якості.

DSCN8290 DSCN8297

DSCN8314Ось думки покупців продуктових магазинів «Премєр» у Черкасах:

– Спробувала «НАЙСІК» і відтепер купую постійно. Смачний і ціна прийнятна.

– Цей сік можна пити кожного дня.

– Його можна вживати, спілкуючись з рідними, друзями. Приємний.

– Чудовий. Будемо пити самі, а підростуть наші діти – долучимо і їх. Це ж яка користь.

– О! Та це справжній натуральний продукт. Багато років виготовляла соки із своїх фруктів. Але промислове виробництво краще.

– Варто розширювати асортимент. Можна доповнити динею, малиною, вишнею, смородиною.

– Бажаємо «МАЇСУ» процвітання. Хай і надалі збагачує нашу Черкащину.

DSCN8299 DSCN8291

Отож в добру путь, «НАЙСІК». Хай твій цілющий нектар кріпить наш дух і сили!