Нектар здоров’я дітям від «МАЇСУ»

DSC_8094

DSC_8135

Міжнародний день захисту дітей цьогоріч «МАЇС» відзначив разом з вихованцями, працівниками, батьками дитячого навчального закладу «Дельфін», розташованого у Південно-Західному районі міста Черкаси. Відбулось масове, барвисте, вражаюче дитяче дійство, де малеча, і що показово колишні випускники, батьки демонстрували свої таланти. Наснажливі пісні, бальні і запальні сучасні танці об’єднували всіх учасників в одне енергетичне коло з численними оваціями і схвальними вигуками: «Молодці!».

Тетяна Аксьонова, директор дошкільного навчального закладу:

– Такі свята влаштовуємо щорічно. При цьому постійно насичуємо їх зміст і програму. Наприклад, до нинішнього балу зі своїми чудовими виступами долучились наші колишні випускники з 26, 28, 30 шкіл. Разом з дітьми співають батьки. Загалом талантів у нас багато, бо заклад спеціалізується ще й як фізкультурно-оздоровчий. Щоденно 280 вихованців ясельного і садового віку займається фізичними вправами, а потім беруть участь у зимових і літніх олімпійських іграх.

Нинішнє свято не було б таким яскравим, якби не участь у ньому агропромислової компанії «МАЇС». Нектар соку «НАЙСІК» зробив його ще й апетитним. Спасибі Сергію Терещуку. Садку не відмовляє ні в чому.

DSC_8010

DSC_8172

І справді діти, як бджоли біля меду, роїлися навколо столу, де працівниці «МАЇСУ» пригощали соком. Багато хто тут же і оцінював його.

  • Унікальний, неповторний смак!
  • Такий у дитинстві смакував тільки у своєї бабусі.
  • Цей сік можна пити кожного дня.
  • Відчуваєш — це натуральний продукт.
  • Бажаємо «МАЇСУ» процвітання. Хай і надалі збагачує нашу Черкащину.

DSC_8199На запитання, якими компонентами можна збагатити сік, почули: – динею, малиною, вишнею, смородиною.

Людмила Боговик, методист:

  • Дякуємо нашим спонсорам, особливо «МАЇСУ». Вони підтримують нас на всі свята і в будні. Повноцінні продукти — то здоров’я дітей. Хотілося б, щоб така співпраця продовжувалась.

 

DSC_8235

Андрій Дігтяр, хореограф:

  • «МАЇС» робить гарну справу, бо натуральний сік для діток особливо цілющий, корисний для їхнього росту й розвитку. Такі вітаміни роблять їх енергійними і сильнішими.

Надія Селіонова, заступник голови органу самоорганізації населення «Південний»:

  • Від українського козацтва і органу самоорганізації Південно-Західного району низький уклін Сергію Терещуку за конкретну турботу про дітей у наш нелегкий час.

DSC_8214

Таїсія Руснак, заступник генерального директора ТОВ АПК «МАЇС»:

  • Прийміть вітання зі святом Дня захисту дітей від керівництва і всіх працівників «МАЇСУ». Дітям бажаємо рости здоровими, щасливими, під мирним небом нашої неньки — України. Всім батькам, дорослим зичимо щастя і благополуччя.

 

DSC_8076

DSC_7996

І знайте, «МАЇС» завжди з вами.