Захоплення в дитячих очах – це щастя

DSCN7537У Михайлівській школі-інтернаті, що в Кам’янському районі, свято — гості приїхали. Всі учні у вишиванках. Прикрашене подвір’я. Біля воріт трактор з подарованим причепом і великим культиватором, які теж в кольорових кульках. Зграйками діти зустрічають благодійників: «Вітаємо! Раді вам!»

Василь Могилей,
директор школи-інтернату:
— У нас проживають і навчаються діти з так званих неблагополучних сімей, зібрані з усієї Черкащини. Небагато радощів вони знали до приїзду сюди. Дехто не володів знаннями початкових класів. Тому головним завданням визначили для себе зробити їх щасливими, умілими, пристосованими до життя. Для цього усіма можливими засобами відкрили швейну і столярні майстерні, теплицю, парники й оранжерею. Доброчинці передали матеріали, а ми силами власними й спонсорів збудували чудовий стадіон. Не так давно посадили сад. Словом, учимо дітей трудитися. І вони не чекають цукерку з неба, а заробляють її своєю працею на землі.

Сергій Осадчий,
генеральний директор агропромислової компанії «Маїс»:

— З Михайлівським інтернатом маємо давні й тісні зв’язки.
Щорічно допомагаємо обладнанням, розв’язуємо інші питання. Ось і зараз на замовлення Василя Степановича, директора школи, для обробітку поля і саду придбали культиватор. А для перевезення вантажів у зимовий і літній періоди даруємо причіп. У цей складний час наша компанія вважає своїм обов’язком підтримувати всіх, хто працює на єднання країни, допомагає військовим, знедоленим, а особливо дітям, бо основна ноша відродження України ляже на їхні плечі.

DSCN7489Діти подякували керівництву «Маїсу», його очільнику Сергію Терещуку. Показали гостям невеликий концерт, а на святковій лінійці проскандували: «Ми вас любимо». Тож хай міцніє ця чудова дружба.

DSCN7527